Festival’in gündüzü de dolu dolu

6
Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) Kırklareli Dostluk Evinde Fotoğraf Sergisi düzenledi. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) Kırklareli Dostluk Evinde Fotoğraf Sergisi düzenledi. 
Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’nin ikinci gününde etkinlikler devam etti. Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD)  Resim sergisi düzenledi.
28 Nisan 2015 Perşembe günü Dostluk Evi’nde düzenlenen, Serginin Açılışını Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Gencay, KIFSAD Başkanı Arif Tekin ve Dernek Üyeleri yaptı. Başkan Yardımcısı Gencay, Fotoğrafları tek tek incelerken,  Başkan Tekin Fotoğrafların Kompozisyonlarını anlattı. 
* Ataol Behramoğlu ve Haluk Çetin’den Şiir ve Müzik Dinletisi
Kırklareli Belediyesi tarafından bu yıl 25.si düzenlenen Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’nin ikinci gününde bir diğer etkinlik ise ünlü şair Ataol Behramoğlu ve müzisyen Haluk Çetin’in konseriydi.
Kırklareli Atatürk Stadyumu Girişinde kurulan stantta şair Ataol Behramoğlu ve müzisyen Haluk Çetin gelenlere mini bir konser verdi.
Ataol Behramoğlu’nun seslendirdiği şiirler ve Haluk Çetin’in şarkıları ile Kırklarelililer unutulmaz bir gün yaşadı.
İstasyon Caddesi’nde gerçekleştirilen şiir ve müzik dinletisinin ardından, Ataol Behramoğlu sevenlerine kitaplarını imzaladı. Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’da kendilerine çiçek verdi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here