Festivalin finalinde Haluk Levent konser verdi

12
Vize 6. Tarih ve Kültür Festivali’nin son akşamında da birbirinden eğlenceli dakikalar yaşandı. Festivalin gündüz etkinlikleri çerçevesinde Vize Belediyesi Standı Çocuk Sanatları Atölyesi’nde çocuklarla birlikte çamurdan heykel yapımı gerçekleştirildi.
HABER MERKEZİ
Vize 6. Tarih ve Kültür Festivali süresince gerçekleştirilen sanatsal etkinliklerden çok memnun kaldıklarını bildiren çocuk ve gençler Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz’a çok teşekkür ettiler. Festival akşamı saat 20.30’da Grup Raca Konseri ile buluşan vatandaşlar Raca’nın şarkılarına eşlik ederek eğlenceli anlar yaşadı. Grup Raca Konseri’nin ardından Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz; gruba plaket takdim ederek; “Medeniyetler Beşiği Güzel Vizemize gelen herkese hoş geldiniz. Vize Tarih ve Kültür Festivali’nin bu yıl 6.’sını düzenlediğimizden dolayı gurur duymaktayız. Her yıl bir önce ki yıldan daha iyisini ve daha güzelini yapabilmenin gayreti içerisindeyiz. Festivale katılan il-ilçe protokolüne, çevre belediye başkanlarına, standlara katılan esnafa, basına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Fakat asıl teşekkür edilmesi gereken ilçe halkımdır. Festival alanını boş yer kalmayacak kadar doldurarak bizleri yalnız bırakmadıkları için Vize halkına çok teşekkür ediyorum. Daha nice coşku dolu festivallerde buluşmak üzere” diyerek herkese iyi seyirler diledi.
Festivale konuk olarak katılan Ünlü Koreograf Uğurkan Erez ve ekranların sevilen ismi Emir Berke Zincidi (Osman) sahneye çıkarak festival alanında bulunan herkese “Hoş geldiniz” dedi ve iyi eğlenceler diledi. Saat 21.15’te Deniz Çevik sahne alarak festivale katılan herkesi eğlendirdi. Konser sırasında davul şov gösterisi yapan sanatçı büyük alkış topladı. Konserin sonunda Belediye Başkanımız tarafından sanatçıya plaket takdim edildi. Ardından festivale destek gösteren kuruluşlara plaket verilmesinin ardından gecenin beklenen ismi Haluk Levent Konseri başladı. Halk ile iç içe olan sanatçı katılımcılardan büyük alkış topladı. Konserin sonunda sanatçıya plaket takdim edildi. Konser sonunda havai fişek gösterisi ile festivalin sonuna gelindi. Sanatçının şarkılarıyla çok eğlendiklerini bildiren vatandaşlar Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz’a düzenlemiş olduğu festival ve birbirinden güzel etkinlikler için çok teşekkür etti. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here