“Festivalimizde beğenilen ünlü sanatçılar sahne alacak”

8
Kırklareli’nin Pınarhisar Belediyesi tarafından bu yıl 4’ncüsü düzenlenecek olan “Gençlik, Kültür ve Sanat Festival  “7-9 Eylül 2012 tarihleri arasında yapılacak.
HABER MERKEZİ
Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, bu yıl 4’üncüsünün düzenlendiği Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali’nin geçen yıllara göre bu yıl daha kapsamlı yağılacağını söyledi.
Festivalin her akşamında ünlü şarkıcıların yer alacağını söyleyen Cingöz, şunları söyledi;
"Bu yıl Pınarhisar Belediyesi olarak Gençlik, Kültür ve Sanat Festivalimizin dördüncüsünü düzenliyoruz. Geçen yıllara göre bu yıl festivalimiz daha da kapsamlı hale getirildi. 3 gün sürecek olan festivalimizin her akşamında gençlerimiz tarafından çok beğenilen ünlü sanatçılarımız sahne alarak en seviyen şarkılarını seslendirecekler.
Belediyemiz Festival Alanı’nda yapacağımız Gençlik, Kültür ve Sanat Festivalimizin ilk akşamı Devrim Erden,  Safiye Aydoğan ve Pinhani, ikinci akşamı 8 Eylül’de Meral Oğuz, Utku ve Burcu Güneş, son akşamı 9 Eylül’de ise Seher Elidar, Didem Delen ve Ferhat Göçer sahne alarak ilçemiz ve çevre il ve ilçelerden festivailimize gelecek olan gençlerimiz sanatçılarımızın şarkıları ile doyasıya eğelenecek" dedi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here