“Festival Kupası Halı Saha Turnuvası”nda kuralar çekildi

14
“8. Uluslararası Keşan Kültür ve Turizm Festivali” etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen “Festival Kupası Halı Saha Turnuvası” kura çekimi yapıldı.


Keşan Belediyesi ve Keşan Saros Gazeteciler Derneği (KESAGAD) işbirliği organize edilen Festival Kupası Halı Saha Turnuvası’nda kura çekimi Keşan Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.
Kura çekimine Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden Mücahit Erdoğan, Keşan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu ve Spor Komitesi Başkanı Erdoğan Demir, KESAGAD Başkanı ve Spor Komitesi Üyesi Necdet Uybaş, KESAGAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Komitesi Üyesi Umut Çatal ile 16 takımdan 11 takım temsilcisi katıldı.
Kura çekimi sonucu 16 takım 4 grupta 4’er takım olarak eşleşti. Yapılan kura çekimi sonucu gruplar şöyle oluştu: A GRUBU: Karasatıspor, Yenimuhacır Gençlik, DU-PA Mermer, Avea Gündoğdu İletişim, B GRUBU: Günay Organizasyon, Korucu Sakatatçılık, Kayalıspor Güven Otomotiv, Beğendik Gençlik, C GRUBU: Gül Ada, Tunca Sondaj Türkmenspor, Keşan Belediyespor, Yörükspor, D GRUBU: Kuduzspor, Kozköyspor, Yeşil Bursa, Elif Bilgisayar.
Komite Başkanı Erdoğan Demir, kura çekimi sonrası yaptığı konuşmada tüm takımlara başarılar diledi.
Demir, ”Turnuvada gruplarında ilk iki sırayı alan takım çeyrek finale kalacak. Çeyrek finalde A Grubu 1.si ile B Grubu 2.si, B Grubu 1.si ile A Grubu 2.si, C Grubu 1.si ile D Grubu 2.si, D Grubu 1.si ile C Grubu 2.si karşılaşacaklar. Yarı finalde de A1-B Galibi ile C1-D2 Galibi ve B1-A2 Galibi ile D1-C2 Galibi karşılaşacaklar.
Turnuvada takımlarımızın centilmence mücadele yapmasını bekliyoruz. Turnuvada ilk 3 sıraya girecek takımlarımıza kupa, madalya verilecek. Ayrıca tüm takım oyuncularımıza da madalya hediye edilecek. Turnuvayı 9 Temmuz 2010 Cuma günü başlatmayı düşünüyoruz. Fikstürü çekerek tüm takımlarımıza ileteceğiz.” aa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here