Fenerbahçe UNIVERSAL TIR’ı Kırklareli’de

11
Trakya Turu’na çıkan Fenerbahçe Kulübü’ne ait lisanslı ürünlerin satışını yapan UNIVERSAL TIR’ın ilk durağı Kırklareli oldu.

HABER MERKEZİ
Trakya Turu’na çıkan Fenerbahçe Kulübü’ne ait lisanslı ürünlerin satışını yapan UNIVERSAL TIR’ın ilk durağı Kırklareli oldu.
Kırklareli Vilayet Meydanı’na gelerek burada Kırklareli’de bulanan Fenerbahçe taraftarlarına hizmet veren Fenerbahçe UNIVERSAL TIR’ına Kırklareli’de bulanan Fenerbahçeliler yoğun ilgi gösterdiler. Fenerbahçe’nin lisanslı ürünlerini taraftarlara ulaştıran gezici TIR sorumluları, Kırklareli’de vilayet meydanında açılan stantla ürünlerini taraftarlara sundu. 
TIR sorumlusu Kayhan Öztürk, mağazanın olmadığı il ve ilçelere giderek Fenerbahçe Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerini Fenerbahçe taraftarları ile buluşturduklarını belirterek şunları kaydetti,  Öztür Kırklareli’de Fenerbahçe taraftarlar çok fazla, Kırklareli’ye her geldiğimizde çok yoğun ilgi ile karşılanıyoruz. UNIVERSAL TIR’ın amacı mağazanın olmadığı İl ve İlçeleri gezerek buradaki Fenerbahçe taraftarlarına Fenerbahçe Spor Kulübün lisanslı ürünlerini Fenerbahçe taraftarları ile buluşturuyoruz. Şuan planımıza göre bugün Kırklareli’de duracağız, talep durumuna göre bu süreyi uzatabiliriz. Kırklareli’de bulunan tüm Fenerbahçe taraftarlarını TIR’ımıza gezmeye davet ediyoruz.”
Fenerbahçe UNIVERSAL TIR’ın Kırklareli’den sonraki durağı Edirne olacak. (Kadir Sinici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here