FARKI VAR

53
Sağlık Alanı’nda tarihi hizmetlerin mimarı olmaya devam ediyor…
* Sağlık Bakanı Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Trakya’nın Sağlık Yatırımları Alanı’nda uçuşa geçmesini sağladı. Yapılan ve yapılması planlanan Devlet Hastaneleri ve Sağlık Kuruluşları, bölgenin uzun yıllar ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte
Şenol Goncagül
Kabinenin en çok takdir gören ve prestijli bakanlarından birisi olan Dr. Mehmet Müezzinoğlu, sempatik kişiliği, güleryüzü ve çalışkanlığı ile takdir görüyor.
* Trakya’yı uçurdu
Edirne Milletvekili olarak TBMM’ne giren ve kabinede Sağlık Bakanı olarak yerini alan Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Trakya’nın her yerinde hayata geçen ve geçmek üzere olan yatırımların da mimarı oldu.
* Kırklareli şanslı
Kırklareli’deki Sağlık Yatırımları da, Cumhuriyet Dönemi’ndeki en yüksek oranına ulaştı. Babaeski Devlet Hastanesi, Sağlık Yatırımları’nın yüz akı oldu. Kırklareli’de yeni Devlet Hastanesi ile Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, tamamlandığında Sağlık açısından önemli birer kazanım olacak. Demirköy Devlet Hastanesi ihale aşamasında. Pınarhisar ve Vize İlçeleri’nde de Sağlık Yatırımları en üst seviyede.
* Lüleburgaz Devlet Hastanesi gün sayıyor
Tamamlandığında tüm bölgenin sağlık açısından en önemli kazanımları arasına girecek olan Lüleburgaz yeni Devlet Hastanesi gün sayıyor. Yer tespitinin hemen ardından ihaleye çıkması beklenen yeni Devlet Hastanesi, TOKİ’nin bu tür devlet yatırımlarını yapmaktan çekilmesi nedeniyle geçti. Hazırlanan yeni proje ile hastane yakın bir gelecekte ihale edilerek, yapımına başlanacak. Yeni ağız ve diş sağlığı hastanesi de, yeni devlet hastanesinin yanında olacak.
* Bölge halkı seviyor
Mütevazı ve pozitif kişiliği ile sürekli halk ile iyi diyaloglar içerisinde bulunan Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, bölge halkı arasında sevilen ve takdir gören önemli bir isim. Her görüşten insanların sevip takdir ettikleri Bakan Müezzinoğlu, bu çerçevede gittiği yerlerde de büyük ilgi görüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here