Faili meçhul bir şekilde katledilen Haydar Meriç, gözyaşları içinde toprağa verildi

16
Kırklareli Eski Erkek Yetiştirme Yurdu Müdürü ve Emekli Öğretmen olan ve faili meçhul bir şekilde katledilen Haydar Meriç’in cenazesi 5 Temmuz 2011 Salı günü toprağa verildi.
HABER MERKEZİ
Haydar Meriç, 31 Mayıs 2011 tarihinde eve gelmeyince, ailesi polise giderek, kayıp başvurusunda bulunmuştu. 18 Haziran 2011 tarihinde Düzce’ye bağlı Akçakoca İlçesi’nde, balıkçılar tarafından denizin 3 mil açığında elleri ve ayakları bağlı şekilde bir erkek cesedi bulunmuş, daha sonra cesedin Kırklarelili Haydar Meriç olduğu belirlenmişti.
Kırklareli eski Erkek Yetiştirme Yurdu Müdürü ve Emekli Öğretmen olan Haydar Meriç’in (54) cesedi uzun süren otopsiden sonra 5 Temmuz 2011 Salı günü İstanbul Adli Tıp Kurumu’ndan alarak Kırklareli Hızırbey Cami’ne getirildi. Haydar Meriç’in cenazesi musalla taşına konulduğunda yakınları gözyaşlarına boğuldu. Haydar Meriç’in cenazesi kılınan ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından ailesi, yakınları ve dostları tarafından Kırklareli Şehir Mezarlığı’na götürülerek toprağa verildi. (cs) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here