Evrenspor Bal Ligi’ne göz kırptı

20
Evrenspor-Pınarhisarspor maçı Barış Turhan’ın düdük sesi ile maça başladı.

STAD: Evrensekiz
HAKEMLER: Barış Turhan, İhsan Ender Nazlım, Tolga Gökgöz
EVRENSPOR: Caner (Oğuz), İlyas, Halil (Mustafa Yıldız), Ercan, Anıl, Cenk, Emrah, Tanzer, Seçkin (Mustafa Köse), Olcay, Tolgahan
PINARHİSARSPOR: Mert, Okan, Onur, Mehmet, Hüseyin, Şaban, Ferdi (Selman), Mert (Uğur), Onur, Tolga, Gökay
GOLLER: Cenk, Mustafa
SARI KARTLAR: Yusuf, Onur, Gökay, Okan
HABER MERKEZİ
Evrenspor-Pınarhisarspor maçı Barış Turhan’ın düdük sesi ile maça başladı.
Maça tutuk başlayan Evrensporlu futbolcular Pınarhisarspor sağlı sollu ataklarına zor da olsa karşı koydu. İlk yarı başladığı gibi bitti: 0-0.
İkinci yarıya Evrensporlu futbolcular ilk yarının aksine ikinci yarıya fırtına gibi başladı. Sağlı sollu atakları ile Pınarhisarspor bunalttı. Bunun semeresini de 65. dakikaka Tanzer’in ortasına güzel bir vuruş yaparak Pınarhisarsporlu Mert’i avladı: 1-0. 70. dakikada Pınarhisarspor’un atağında İlyas’ın eline çarptı. Okan’ın kullandığı frikik az farkla auta çıktı. 82. dakikada Pınarhisarsporlu Onur öyle bir pozisyon harcadı ki yüzde yüzlük pozisyonu kaçırdı. Bu pozisyonda kaleci Caner sakatlanarak, yerini Oğuz’a bıraktı. Kaleci Caner sakatlanana kadar kalede adeta devleşti. Yerine giren Onur da onu aratmadı. Dakikalar 89’u gösterirken, sahneye Mustafa Köse çıktı. Ceza sahası içine yapılan ortada güzel bir kafa ile maçın sonucunu tayin etti: 2-0. İlerleyen dakikalarda başka gol olmayınca maç bu şekilde bitti.
Başkan Naci Vardar; “Hedeflediğimiz şampiyonluğa yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Bu sonuçla artık Bal Ligi’ne göz kırpmaya başladık” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here