Evrensekizspor 50. Yılı’nı kutladı

42
Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’ne bağlı Evrensekiz Belediyesi’nin bu yıl 06 Ağustos 2014 tarihinde düzenlediği Evrenspor’un 50. Yıl Kutlamasına Şafak Sönmez ve Kader geceye damgalarını vurdular. Sanatçılar, gelen misafirlere coşkulu anlar yaşatarak doyasıya eğlendirdiler. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’ne bağlı Evrensekiz Belediyesi’nin bu yıl 06 Ağustos 2014 tarihinde düzenlediği Evrenspor’un 50. Yıl Kutlamasına Şafak Sönmez ve Kader geceye damgalarını vurdular. Sanatçılar, gelen misafirlere coşkulu anlar yaşatarak doyasıya eğlendirdiler. 
Evrensekiz Beldesi Pazaryeri’nde yapılan konsere; Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı, Lüleburgazspor Yönetim Kurulu Üyeleri, Yıldırımspor Kulüp Başkanı Remzi Mandacı, Büyükkarıştıranspor Kulüp Başkanı Mustafa Çolak ve Emiralispor Kulüp Başkanı Şinasi Altay katıldı. Evrensekiz Belediye Başkanı Mustafa Nalbant ve Evrenspor Başkanı Nail Zengin ve yönetimi güzel bir misafirperverlik örneği göstererek gelenlerle tek tek ilgilendi.
Programın açılış konuşmasını yapan Evrenspor Kulübü Başkanı Nail Zengin şunları söyledi;
“Evrenspor’un 50. Kuruluş yıl dönümü etkinlikleri gecemize hoş geldiniz. 50 yıl önce yani 1964 yılında kurulan kulübümüz gerek sportif, gerekse adil ve centilmen yarışmacı ruhu ile her zaman örnek bir kulüp olmuştur bundan sonra da aynı sportif ruhla mücadeleye devam edecektir. Ben Kulüp Başkanı olarak kulübümüzün kuruluşundan bu güne kadar görev yapan tüm Başkan, yönetici, sporcu, antrenör, ağabey ve kardeşlerimize, ayrıca bu gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm kulüp Başkan ve yöneticilerine teşekkür eder iyi eğlenceler dilerim. Bu gecemizin yapılmasında başta Belediye Başkanımız Mustafa Nalbant ve ekibine, personeline sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”
Başkan Zengin’in konuşmasının ardından plaket törenine geçildi. Evrenspor Kulübü Başkanı Nail Zengin, Basın Sözcüsü Adem Demir ve Alt Yapı Sorumlusu Rahmi Oskay; 1964 yılında kurulan kulübün kurucu üyeleri olan Mehmet Güldere, Mehmet Kaplan ve Hüseyin Nalbant’a plaketlerini sundular. Plaket sunumunun ardından söz alan Evrenspor’un kurucu üyelerinden olan Hüseyin Nalbant’ın konuşması Evrensekizliler’e duygu dolu anlar yaşattı.
Hüseyin Nalbant’ın konuşmasının ardından Evrenspor Kulübü Başkanı Nail Zengin, Evrensekiz Belediye Başkanı Mustafa Nalbant’a kulübe yaptığı katkılardan dolayı plaket verdi. Başkan Mustafa Nalbant, günün anlam ve önemi için Evrenspor’un minik futbolcuları ve yönetim kurulu ile fotoğraf çektirdi. Fotoğraf çekiminin ardından konuşma yapan Başkan Mustafa Nalbant; “Evrenspor’un 50. Yıl Kutlamasına hoş geldiniz. Bu tür etkinliklerle birlik beraberliğimizi artırmayı amaçlıyoruz. Etkinliklerimiz artarak devam edecektir. Gecemize katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim” dedi.  
Plaket töreninin ardından Evrenspor’un 50. Yıl Kutlaması’nın sunucusu Başak Bozoğlu, Şafak Sönmez’i sahneye davet etti. Şafak Sönmez söylediği şarkılarla geceye renk kattı. Kulüp Başkanı Nail Zengin, Şafak Sönmez’e gecenin anlamı için çiçek verdi. Şafak Sönmez’in sahnesinin ardından sahneye Kader’in çıkmasıyla Evrensekizliler doyasıya eğlendiler. Şarkıcı Kader, söylediği şarkılarla izleyenleri coşturdu. Kader’in sergilediği performans konseri  izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonunda Evrensekiz Belediye Başkanı Mustafa Nalbant ve eşi, Kader’e çiçek verdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here