Evrensekiz Belediyesi Arsa Takdir Komisyonu Toplantısı yapıldı

20
Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Evrensekiz Belediyesi tarafından 2014 Mali Yılı Emlak Vergisi 12. Dönemi’nde uygulanacak asgari ölçüde m2 birim değer tespiti için 213 Sayılı Vergi Usul Kanunu’nun 3239 Sayılı Kanun ile değişik 72. Maddesinin 2. Fıkrası uyarınca komisyon kuruldu.
HABER MERKEZİ
Komisyon Başkanı Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz, Evrensekiz Belediyesinden Emlak Memuru Sami Elmas, Lüleburgaz Tapu Sicil Müdürlüğü’nden Erhan Şengül, Lüleburgaz Mal Müdürlüğü’nden Onur Belgin, Lüleburgaz Vergi Dairesi’nden Fevzi Eroğlan, Lüleburgaz Ticaret Odası’ndan Mustafa Tanyeli, Evrensekiz Kırcaali Mahallesi Muhtarı Nazmi Demirkan, Evrensekiz Gündoğu Mahallesi Muhtarı Cemalettin Aras, Akçaköy Muhtarı İsmet Erdem olarak Komisyon Başkanı Halil Abanoz Başkanlığında 07 Mayıs 2013 Salı günü saat 11.00’de Evrensekiz Belediyesi’nde toplandı.  
Yapılan görüşmelerde arsaların değer tespitlerinde ulaşım, coğrafi konumları göz önüne alınarak her mahalle, her cadde ve sokak vasıfları ve değer farklılıkları dikkate alınarak asgari ölçüdeki m2 birim değerlerinin tespiti yapıldı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here