“Evde Çocuk Bakım Kursu”nu bitirenler sertifikalarını aldı

17
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından 21 Ocak 2013 tarihinde başlayan “Evde Çocuk Bakım Kursu” 26 Nisan 2013 Cima günü sonra erdi.
HABER MERKEZİ
Kursun sona ermesi dolayısıyla 26 Nisan 2013 Cuma günü saat 12.00’de Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Salonu’nda Sertifika Töreni düzenlendi.
Sertifika Töreni’nde konuşan Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Hayati Çapa; “Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü olarak halkımızın talepleri doğrultusunda kurslarımızı açıyoruz. Gelen talepler doğrultusunda 21 Ocak 2013 tarihinde açtığımız ve 344 saat süren “Evde Çocuk Bakım Kursu”nu bugün itibari ile tamamladık. Okul Öncesi Öğretmeni ve Usta Öğretici Elif Kahraman tarafından verilen kursu 22 kursiyerimiz başarı ile tamamlayarak Sertifika alma hakkını kazandı. Kendilerine bundan sonraki yaşantılarında başarılar diliyorum” dedi.
Yapılan konuşmanın ardından  “Evde Çocuk Bakım Kursu”nu başarı ile tamamlayanlara Sertifikaları; Hayati Çapa başta olmak üzere Müdür Yardımcıları ve Kurs Öğretmeni tarafından verildi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here