Eurodesk Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi?

14
Kırklareli Belediye Başkanlığı, Kırklareli Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda Eurodesk Bilgilendirme Toplantısı yaptı. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığı Eurodesk Temas Noktası, Kırklareli Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO’da 3 Mayıs Cuma günü “Gençlik Programları, Gençler için Avrupa Fırsatları ve Eurodesk” konulu bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 
Toplantı süresince, Eurodesk irtibat kişisi M.M. Emre BEJİ ve gençlik çalışanı Uğurcan TOP tarafından katılımcılara Türk Ulusal Ajansı, AB Eğitim ve Gençlik Programları, Avrupa Gönüllü Hizmeti, Gençlik Projeleri ve Eurodesk gibi konular üzerine faydalı bilgiler verildi. 
AB Eğitim ve Gençlik Program Hibeleri’nden yararlanan kitlenin artması ve bu fırsatların farklı kesimlere ulaşması açısından bu tür bilgilendirme toplantılarını faydalı bulduğunu belirten Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, amaçlarının gençlik programları hakkında bilgisi olmayan gençlere ulaşarak; gençlik fırsatlarının tanıtımını yapmak ve Kırklarelili gençlere Avrupa Fırsatları alanında yardımcı olmak olduğunu belirtti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here