Eurest Services Compass/Sofra Group Lüleburgaz Doğa Koleji öğrencilerine hizmet verecek

62
Eurest Service Compass Group, Lüleburgaz Doğa Koleji öğrencilerine Eylül Ayı’ndan itibaren okulun yemekhane ve kantininde hizmet vermeye başlayacak.
HABER MERKEZİ
Eurest Service Compass Group, Lüleburgaz Doğa Koleji öğrencilerine Eylül Ayı’ndan itibaren okulun yemekhane ve kantininde hizmet vermeye başlayacak.
Türkiye’nin lider yemek ve destek hizmetleri sağlayan ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerilerine en iyi hizmeti sunan Sofra Grubu, 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Eylül Ayı’ndan itibaren Lüleburgaz Doğa Koleji öğrencilerine hizmet verecek.
1987’de kurulan Sofra Grup, Dünya lideri Compass Group Plc.’nin şirketidir. Eğitim kurumları, iş merkezleri ve sağlık kurumlarına toplu yemek ve destek hizmetleri veren ve sektöründe lider konumunu sürdüren Sofra Grup; öğün yemekleri için öğrencilerimize ve personelimize yemek hazırlayacak. İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2013 Yılı sıralamasına göre, sadece yemek üretim hizmeti dikkate alındığında Türkiye’nin en büyük 166. Kuruluşu, tüm grup şirketleriyle beraber dikkate alındığında ise 93. sıraya yükselen SOFRA GRUP, aynı zamanda özel sektörde istihdam yapan en büyük 3. Kuruluş olarak yer almaktadır. SOFRA GRUP yine Capital tarafından 2011’de yapılan araştırmada Türkiye’nin en değerli 100 markası içerisinde 63. sırada gösterildi. Sofra Grup, Türkiye’de (TSE EN ISO 9001:2008) Kalite Yönetim Sertifikasını, (TSE ISO EN 22000) Gıda Güvenliği Belgesini, (TSE ISG OHSAS TS 18001:2008) İş Sağlığı Ve Güvenliği Belgesini, (TSE ISO EN 14001:2004) Çevre Belgesini, (TSE ISO 10002 2006) Müşteri Memnuniyeti Belgesini ve (TSE EN ISO 50001) Enerji Yönetimi Belgesini sektöründe ilk alan toplu yemek hizmeti kuruluşudur. Satın almadan servise kadar geçen depolama, pişirme ve diğer süreçleri içeren ürün kontrolü, yetişmiş personeli, üretim ve servis alanındaki hijyen, çalışma alanındaki makine ve ekipmanlar konusunda eğitimlerden geçirilerek sağlanan iş güvenliği, Sofra Grup’un sunduğu hizmette kalite güvencesini koruma amacını taşımaktadır.
* “Ye, öğren, yaşa!”
Sofra Grubu, Ye; Öğren; Yaşa adını verdiği düşünce ve davranış biçimi sayesinde sürdürülebilir yaşama katkıda bulunuyor.Daha sağlıklı ve daha uzun bir yaşamın temellerini oluştururken;  hem fiziksel hem de zihinsel anlamda yapılandırmak için öğrencilere yeni bir düşünce ve davranış biçimini taahhüt ediyor; bu yönde geliştirilen beslenme ve yaşam alışkanlıklarına "Ye, Öğren, Yaşa" ismini veriyor.
* “Ye!”
Öğrencilerimizi sağlıklı ürünlerden hazırlanmış, dengeli öğünlerle beslemek ve aynı zamanda onları yeni, mükemmel lezzetlerle buluşturmayı hedefliyor.
* “Öğren!”
Öğrencilerimize keyifli bir ortamda, sağlıklı ve uzun bir yaşam için dengeli ve doğru beslenme alışkanlıkları kazandırmak için gereken bilgiyi sunuyor.
* “Yaşa!”
Daha sağlıklı bir yaşam ve sürdürülebilir bir çevre için, öğrencilerimize hijyen koşulları ve çevreyle olan ilişkileri konusunda duyarlılık kazandırıyor. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here