ETSO, Uluslararası Ekonomi Forumu’nda

5
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi Başkanı Mehmet Eren, Bulgaristan’da düzenlenen Uluslararası Ekonomi Forumu’na katıldı.
HABER MERKEZİ
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi Başkanı Mehmet Eren, Bulgaristan’da düzenlenen Uluslararası Ekonomi Forumu’na katıldı.
ETSO’dan yapılan yazılı açıklamada, Eren’in Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası daveti üzerine foruma katıldığı belirtildi.
Forumunun,  Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası’nın kuruluşunun 120. Yıldönümü dolayısıyla düzenlendiği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:
"Forumda, Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rosen Plevneliev, Demografi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Başbakan Yardımcısı Ivalio Kalfin, AB Politikaları ve Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Meglena Kuneva, Bölgesel Kalkınma ve Bayındırlık İşlerinden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Lilyana Pavlova, Dünya Odaları Birliği Federasyonu Başkanı Peter Mihok, Balkan Odaları Birliği ve Makedonya Ekonomi Odası Başkanı Branko Azeski, Eurochambres Genel Sekreteri Arnaldo Abruzzini, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Hasan Ruhi Koçak ve birçok kamu kurum yetkilisi konuşmacı olarak yer aldı." (aa)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.