ETSO Başkan Yardımcısı Yalçıner, CHP’den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı

22
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar
Yalçıner, CHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Yalçıner, CHP İl Başkanı Şükrü Ciravoğlu, Merkez İlçe Başkanı Şükrü Atamgüç ile CHP Edirne İl Başkanlığında basın toplantısı düzenledi.
Partililerin ve ailesinin de yakından izlediği basın toplantısında Yalçıner, 1973 yılından beri CHP’de çeşitli kademelerde görev yaptığını belirtti.
Partide İl Başkanlığı da yaptığını anlatan Yalçıner, CHP’yi iktidara taşımak için var gücüyle çalışacağını ifade etti.
Yalçıner, ”Bu bilgi ve birikimimi Meclis aracılığı ile yurt sathına yaymak için milletvekilliğine aday adaylığımı açıklıyorum. Biz bu partiyi iktidara taşımak için varız ve bu uğurda ister ön seçim, ister merkez ataması olsun bizler kimseyi karalamadan, kimsenin önünü kesmeden, Edirne’nin kazanması için kol kola gireceğiz” dedi.
Yalçıner, daha sonra soruları yanıtladı. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ile ilgili bir soru üzerine Yalçıner, şunları kaydetti:
”Hamdi ağabeyimizle uzun yıllar birlikte mücadele ettik. Ona en ufak bir vefa borcum yok. Ne alacağım ne de vereceğim var. Ancak onun bana vefa borcu var. Ben ona telefon ederek bugün yanımda olmasını istedim. Özel Kalem Müdürü şu an kendisinin dışarıda olduğunu ve notumu ileteceğini söyledi. Bugün buraya gelse de gelmese de canı sağ olsun. Ben bu yola ona güvenerek çıkmadım.”
Edirne İl Başkanı Ciravoğlu da Edirne Teşkilatı olarak birlik, beraberlik, bütünlük içerisinde genel seçimlere hazırlandıklarını söyledi.
Ciravoğlu, milletvekili aday adaylarımız ve halkımızla partimizi iktidara taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. aa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here