Esnaf Ziyaretleri

109
Genel Sekreter’den “Takdir Toplayan” ziyaretler
* Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Fergan Genç, evde hasta ziyaretlerinden sonra, kent esnafına da ziyaretlerde bulunuyor.
Şenol Goncagül
Önceki gün, Kırklareli Devlet Hastanesi’nde çeşitli sebeplerle tedavi gören ve taburcu olup evlerine çıkan vatandaşlar, ziyaretlerine gelen Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri sayesinde şaşırmış ve şaşkınlıklarını atlattıktan sonra da büyük mutluluk duymuşlardı.
* Esnaf ziyaretleri de memnun etti
Evlerinde hasta ziyareti sonrasında ayrıca kent esnafını da ziyaret eden Dr. Fergan Genç, büyük ilgi gördü. Ziyaret ettiği esnaflar; “Sayın Genel Sekreterimizin methini duyuyorduk ama tanışmak kısmet olmamıştı. Birçok yöneticiyi ziyaret etmek veya randevu almak bile büyük sorun olurken, Genel Sekreterimizin iş yerimize kadar gelerek, halimizi hatırımızı sormaları, hastanelerle ilgili görüşlerimizi almaları, büyük memnuniyet yarattı. Allah gani gani razı olsun” dediler.
* “En iyiyi hedefliyoruz”
Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği olarak, sağlık alanında devasa ve tarihi yatırımların yapıldığına dikkat çeken Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Fergan Genç; “Sağlık Bakanımız, Trakya’ya büyük önem veriyor. Zaten kendileri Edirne Milletvekili. Talep ettiğimiz her şeyi anında alabiliyoruz. Biz, her türlü yatırımı ve modernleşmeyi sağlarken, halkımızın da, gelen hizmetlerle ilgili hangi görüşlere sahip olduklarını, neleri önerdiklerini veya aksayan yönler var ise, bunların neler olduğunu soruyoruz. Sonuçta halkımıza sağlık hizmeti verdiğimize göre, onların görüş ve düşüncelerini almak en makul olanıdır” dedi.
* “Basınımızla paylaşacağız”
Kırklareli’de yapılan her türlü sağlık yatırımını, getirilen yenilikleri ve uygulamaları, bölge basını ile paylaşmak üzere önümüzdeki günlerde hazırlıkların yapıldığını da dile getiren Dr. Genç; “Basınımıza sürekli olarak bilgi akışını sağlayacağız. Bildiğiniz gibi, geçtiğimiz günlerde Yeşilyurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni değerli dostumuz Şenol Goncagül’ün, bu yönde bazı önerileri gündeme gelmişti. Sayın bakanımız da, bunları yerinde bulmuş ve kendisine bizzat teşekkür ederek, görüşlerini aktarmıştı. Bu yönde, bize de gerekli talimatlar verildi. Bülten ve bilgilendirme konusunda elimiz güçlendi. Önümüzdeki günlerde basınımız aracılığı ile halkımız ile olan iletişim köprümüzü kuracağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.