Eski yönetime, yeni yönetim yemek verdi

9
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi’nin yeni yönetimi bir önceki yönetimde görev alan üyelerine yemek verdi.
HABER MERKEZİ 
Yemeğe; Dernek Başkanı Uzunoğlu, Başkan Yardımcısı Mehmet Özbilen, Mali Sekreter Behice Köseoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksal Çiğdem, Ercan Dinkler, bir önceki Yönetim Kurulu’nda yer alan Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Özeklioğlu, Mali Sekreter Bahadır Genim ve Yönetim Kurulu Üyemiz Savaş Eskici katıldı.
Devlet Su İşleri Tesisleri’nde 22 Nisan 2011 Cuma günü saat 20.00’de düzenlenen yemekte konuşan Dernek Başkanı Arif Uzunoğlu; “2006 yılından beridir hep birlikte derneğin çeşitli birimlerinde görev aldık. Bu dönemde İrfan Başkanımız görevini bize devretti. Biz de yeni göreve gelen yönetim kurulu olarak bugün bir evvelki yönetimde yer alan üyelerimize plaket verdik. Bunun ardından da anı olsun diye arkadaşlarımıza bir yemek düzenledik. Kendilerine bugüne kadar derneğimize vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımız onların bıraktıkları yerden devam edecektir. Derneğimizi Kırklareli’de elit derneklerden birisi olması için çalışacağız” dedi.
Bir evvelki yönetimde Şube Başkanı olan İrfan Özeklioğluda düzenlenen bu gece dolayısıyla yeni yönetime teşekkür ederek şunları kaydetti:
“Yeni yönetime seçilen arkadaşlarımıza bizlere böyle bir yemek düzenlediği için teşekkür ediyorum. Bugün aynı zamanda bizlere plaket vererek onurlandırdılar. 2006 yılından bugüne kadar aynı arkadaşlarımız ile derneğimizin çeşitli birimlerinde görev yapıyoruz. Amacımız; duymayanın kulağı, görmeyenin gözü, tutamayanın eli, yürüyemeyenin ayağı olmaya ve onları temsilen en iyi şekilde seslerini duyurmaya gayret ettik. Derneğimize yeni seçilen yönetim kurulunda görev alan başta Şube Başkanımız Arif Uzunoğlu olmak üzere derneğimizin her türlü ihtiyaçlarını farkındalar. Kamu kurum ve kuruluşlarından neler isteyeceklerini biliyorlar. Bunun için gözümüz arkada kalmayarak görevimizi devrettik. Bundan sonrada neler yapılabileceği konusunda her türlü desteği kendilerine vereceğiz.” 
Gece Mehmet Özbilen’in şiirleri ve hep birlikte söylenen şarkılar ile sona erdi (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here