Eski Sanayi Sitesi’nde Çalışmalar başladı

4
Kırklareli’de Eski Sanayi Sitesi’nde yağan yağmurlardan etkilenen dükkanlar için çalışma başlatıldı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’de Eski Sanayi Sitesi’nde yağan yağmurlardan etkilenen dükkanlar için çalışma başlatıldı.
Yoğun yağışlardan etkilenen dükkanları için Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu ile görüşen sanayi esnafının sorunları çözüme kavuşuyor. Sanayi esnafının şikayetlerini dinleyen ve ilgili birimlere talimat veren Başkan Kesimoğlu, çalışmaların başladığını söyledi.
Başkan Kesimoğlu, Eski Sanayi Sitesi 1. Blok’ta yaşanan sorunla ilgili olarak kendilerine gelen talepleri dinleyerek bu konuda çözüm arayışlarına girdiklerini ve bu konuda gerekli adımları atmaya başladıklarını söyledi.
Kesimoğlu; "Mülkiyeti belediyemize ait eski sanayi sitemiz ile ilgili, sanayi dükkan çatılarında yaşanan sorunu çözmek için çalışmalarımıza daha önceden başlamıştık. Sanayi esnaflarımızla görüşerek sıkıntılarını dinledik neler yapabiliriz üzerinde çalıştık. Mutfak çalışmalarımızın ardından ilk adımımızı attık. Dükkanların üzerine su yalıtımlı beton atmaya başladık. Bu işlemden sonra sanayi dükkanlarımız artık yağan yağmurdan etkilenmeyecek. Bu çalışmamız yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik bir çatı alanını kapsayacak” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here