Eski CHP Babaeski İlçe Başkanı Altınel’e “Acil Şifalar” ziyareti

8
Eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı ve Milletvekili Adayı Av. İrfan Altınel geçirdiği rahatsızlıktan dolayı Cumhuriyet Bayramı’nı evinde kutlamak durumunda kaldı.
HABER MERKEZİ
Eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı ve Milletvekili Adayı Av. İrfan Altınel geçirdiği rahatsızlıktan dolayı Cumhuriyet Bayramı’nı evinde kutlamak durumunda kaldı.
CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca, CHP Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Vet. Hek.Ozan Yetkin Hazar ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Apak ve Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran birlikte Av. İrfan Altınel’i evinde ziyaret ederek hem Cumhuriyet Bayramı’nı kutladılar hem de Acil Şifa dileklerini sundular.
Ziyaretten çok mutlu olduğunu söyleyen Av. İrfan Altınel bir süredir midesinden rahatsız olduğunu söyledi. Kurban Bayramı öncesi havayı iyi gördüğü için pek fazla  giyinmeden çarşıya çıktığı için üşüttüğünü, bir soğuk algınlığı geçirdiğini ve bunu müteakiben midesinde hissettiği rahatsızlık sebebiyle birşey yiyemez duruma geldiğini anlattı. Daha sonra Edirne Tıp Fakültesi’ne giderek gerekli tahlilleri yaptırmaya başladığını söyleyen Altınel, Araştırmaların devam ettiğini verilen ilaçları düzenli kullandığını ve önümüzdeki hafta tahlillere devam edilmek üzere Edirne Tıp Fakültesi’ne gideceğini kaydetti.
Doktorların Sindirim sisteminde bir rahatsızlık olabileceğini söylediğini anlatan Av. Altınel belirtilen tahlil günlerini evinde istirahat ederek beklediğini belirtti.
Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran’ın; “Şu anda kendinizi nasıl hissediyor sununuz Başkanım?” sorusunu cevaplayan Av. Altınel; “Midemde oluşan gazdan dolayı canım yemek istemiyor. Çorbayla beslenmeye çalışıyorum. Böyle olunca da takatsiz kalıyorum. Pek evden dışarı çıkamıyorum. İstirahat ediyorum” dedi.
Ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini ve hatta kendisini çok iyi hissettiğini de söyleyen Av. İrfan Altınel; “Yoldan geçen Bir CHP’li gördüğüm zaman bile çok seviniyorum, sizler beni evimde ziyaret ederek çok mutlu ettiniz sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Fikri Karaca, CHP Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Ozan Yetkin Hazar, Ahmet Apak ve Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran, ziyaret sonu Başkan Altınel’e şifa dileklerini tekrarlarken; “Yapabileceğimiz bir şey varsa çekinmeden bizi arayın, koşar geliriz Başkanım” diyerek vedalaşıp ayrıldılar.
Bizler de Cankurt de Medya çalışanları olarak Av. İrfan Altınel’e acil şifalar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here