Eski Başkan ve Müdürler Karlos’ta buluşuyor

18
Babaeski Karlos Kafe eski Belediye Başkanları ve emekli müdürlerin buluşma adresi oldu.
HABER MERKEZİ
Babaeski Karlos Kafe eski Belediye Başkanları ve emekli müdürlerin buluşma adresi oldu. Babaeski Karlos Kafe Eski Belediye Başkanları, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri ile Kamu Kurum ve Kuruluşları’ndan emekli olmuş müdürlerin bir araya geldiği bir mekan haline gelmiş.
Yolumuz Babaeski’den geçerken Karlos Kafeye uğradık. Eski Sinalı Belediye Başkanı, Alpullu Belediye Başkan adayı Ali Alkan ve emekli müdürleri yoğun bir sohbet halinde bulduk.  Kafe’de her siyasi görüş ve inançtan insanı görmek mümkün. Ayrı siyasi görüşlere mensup insanların aralarında ki eleştirisel sohbetleri tam bir açık oturum kıvamında. İşin güzel tarafı ise fikir ayrılıklarına ve hararetli tartışmalara rağmen kimsenin kimseye darılmaması ve bir sonra ki gün yeniden bir araya gelmeleri.  Genel seçimlerin kritiği yapılan akşamın ardından kurt siyasetçilerden ayrılarak yolumuza devam ettik. 
Eski Belediye Başkanı Ali Alkan kendilerine misafir olmamızdan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek arkadaşlarına; “Elmas abi ve Yeşilyurt çalışanları böyle vefalı insanlar. Görevde olsanız da, olmasanız da her zaman ararlar. Bir fincan kahvenin hatırını kırk yıl unutmazlar” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here