Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği yeni yüzü ile hizmette

3
Kırklareli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yenilen binası 28 Nisan 2013 Pazar günü yeni yüzü ile hizmet vermeye başladı.
 
HABER MERKEZİ
Yeni yüzü ile hizmet vermeye başlana dernek binasını ziyaret eden Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklareli Belediye Meclisi Üyeleri Koray Çelikkanat ve Celal Güleryüz’ü Dernek Başkanı Yaşar Algan ve Yönetim Kurulu Üyeleri kapıda karşıladı.
Kırklareli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Algan yaptığı açıklamasında; “Kırklareli merkez ilçede 185 hane Erzurumlu il genelinde de 2500 civarında oy veren Erzurumlu bulunuyor. Dernek binamızda yapılan tadilatların ardından tekrardan yeni yüzü ile bugünden itibaren hizmet vermeye başladık. Gün boyunca derneğimize gelenlere yöremizin en meşhur lezzetlerinden olan Cağ Kebabı’nı kendi ellerimle ikram ettim. Bundan sonrada haftanın bir günü dernek binamızda Cağ Kebabı yapacağız. Tüm Kırklarelilileri derneğimize gelerek Cağ Kebabımızın tadına bakmaya davet ediyorum” dedi.
Başkan Algan kendi elleri ile hazırladığı Cağ Kebabı’nı başta Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan ve Meclis Üyeleri olmak üzere tüm misafirlerine ikram etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here