Erzurumlular Derneğini ziyaret etmedikleri için özür diledi

13
Kırklareli Erzurumlular Derneği 12 Ocak 2011 Çarşamba günü Adalet ve
Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli il teşkilatını ziyaret etti.

HABER MERKEZİ

Kırklareli Erzurumlular Derneği Başkanı Yaşar Algan ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti İl Başkanı Yurdaer Ulus’u makamında ziyaret etti.
AK Parti Kırklareli il Başkanı Yurdaer Ulus Referandum sürecinden sonra partiye teveccüh olduğunu belirterek düşünmekte, konuşmaktan ve yardımlaşmadan güç doğduğunu kaydetti.
Ulus; Teşkilat olarak Erzurumlular Derneğini ziyaret etmedikleri için özür dileyerek şunları kaydetti;
Vilayetimizde yaşayan ister Kırklarelili olsun ister olmasın Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan bütün dostlarımıza, yurttaşlarımıza kapımız açık. Sizinle ilgili bizlerin yapması gereken çalışmalar varsa bunları bizlere bildirirseniz Erzurumluların yalnız kalmamaları ve dostlarınızın olduğunuzu gösterelim. Sizin dertlerinizi dinleyerek cevap vereceğiz. Bu şekilde dostluğumuz devam edecek. Sizler diğer ilçelerde gördüklerinizi bizlere aktarın. Daha güzel bir yaşam ve standardın daha yükselmesi için de bizler projelere dikkat ediyoruz. İyi varsınız. İki kişinin olduğu yerde Rabbım bende varım diyor. Bulunduğunuz ortamda mutlaka bereket olur,düşünce olur hizmet olur.”
Kırklareli Erzurumlular Derneği Başkanı Yaşar Algan’da Kırklareli’de bizler sizlerin aileleriyiz. Erzurum’lu olarak 260 haneyiz. Ne tarafa gittiğimiz de belli. 30,40 haneyi Partiye üye edeceğiz” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here