Ersağ Temiz ve Kozmetik Ürünleri üyelere tanıtıldı

18
Türkiye’de ilk kez fosfat ve klor içermeyen Organik ve Helal Sertifikası bulunan Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Kırklareli’deki üyelerine tanıtıldı.
HABER MERKEZİ
Hindistan’da yetişen Rihta Ürünü’nden yapılan ve merkezi Denizli’de bulunan Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri’nin yaklaşık 80’i aşkın ürün çeşidi bulunuyor.
20 Ocak 2013 Pazar günü Kırklareli İş Adamları Derneği (KİAD) Konferans Salonu’nda Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Kırklareli Temsilcileri Burcu ve Naim Alsan tarafından organize edilen tanıtım toplantısında Ersağ Temiz ve Kozmetik Ürünleri Tekirdağ Bölge Müdürü Mutlu Dallıoğlu tarafından Ersağ Temiz ve Kozmetik ürünlerine üye olan yaklaşık 100 kişi ürünler hakkında bilgilendirildi.
Dallıoğlu, Ersağ Temiz ve Kozmetik Ürünleri’nin konsantre ve bitkisel olduğunu ve çevreye ve insan sağlığına zarar vermediğini söyledi. Türkiye’de yaklaşık 130 bin üyelerinin olduğunu hatırlatan Dallıoğlu, 10 liradan 100 liraya kadar ürün bulunduğunu belirtti.
Ersağ Temiz ve Kozmetik Ürünleri’nin Türkiye’de ilk kez fosfat ve klor içermeyen Organik ve Helal Sertifikası olduğunu belirten Dallıoğlu, üyelik bazında gelişme sağladıklarını kaydederek, 100 TL’lik alışverişe 1, 150 TL’lik alışverişe ise 3 ürün hediye verildiğini vurguladı.
Ayrıca Dallıoğlu, Ersağ Temiz ve Kozmetik Ürünleri’nin Kırklareli Temsilcileri’nin ise Karakaş Mahallesi Uzun Sokak’ta Alsan Ambalaj ve Temizlik Ürünleri’nin sahibi Burcu ve Naim Alsan’ın olduğunu kaydetti. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here