“Erişim Semineri” yapılacak

10
* Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’nde “Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri” düzenlenecek.
HABER MERKEZİ
Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen ve Avrupa Komisyonu Eğitim ve Kültür Genel Müdürlüğü tarafından 2014-2015 Yetişkin Eğitimi Avrupa Gündemi Uygulaması başlığı altında desteklenen Türkiye Yetişkin Öğrenme Gündemi Uygulamaları kapsamında "Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim" Semineri 29 Nisan 2015 Çarşamba günü (yarın) saat 13.00’da Kırklareli Halk Eğitim Merkezi salonunda gerçekleşecek.
Seminerde; “Öğrenmenin Değeri ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim”, “Öğrenmenin Önemi ve Değeri”, “Yetişkin Eğitiminin Önemi”, “Bireyin Ekonomik”, “Sosyal ve Kültürel Hayatına Katkısı, Bir Öğrenme Penceresi Olarak Hayat Boyu Öğrenme Web Portalının Tanıtımı”, “Dijital Öğrenmenin Önemi ve İçeriği” konularında eğitim verilecek.
Tüm halka açık olacak seminere katılımın yoğun olması beklenilirken, Halk Eğitim Müdürü Ramazan Çetin, tüm Kırklareli halkını seminere davet etti. Çetin, seminerin faydalı ve önemli olacağını vurgulayarak; “Tüm Kırklareli halkını bu seminere davet ediyorum” dedi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here