Ergun Selçuk Oda Üyeleri’ne İftar Yemeği’nde buluşturdu

20
* Kırklareli İnşaat Sanatkârları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı tarafından Oda Üyeleri’ne İftar Yemeği verildi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli İnşaat Sanatkârları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı tarafından Duru Yemek ve Izgara Salonu’nda verilen İftar Yemeği 01 Ağustos 2013 Perşembe günü akşamı gerçekleştirildi.
Oda Başkanı Ergun Selçuk ve Yönetim Kurulu Üyeleri İftar Yemeği’ne katılanları teker teker kapıda karşıladılar.
İftar Yemeği’ne; Kırklareli merkez ilçe ve ilçelerdeki Oda Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kırklareli İnşaat Sanatkârları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyeleri katıldı.
Akşam Ezanı’nın okunup, İftar Topu’nun atılmasının ardından; Çorba, Etli-Patates, Pilav, Salata, Tatlı’dan oluşan İftar Yemeği hep birlikte yenildi.
Yemeğin ardından şükür duası yapıldı. Ergun Selçuk yaptığı konuşmasında, mübarek Ramazan Ayı’nı en iyi şekilde idrak etmek için bu gece bir araya geldiklerini belirterek; “Mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğimizde sizleride aramızda görmekten son derece mutluyuz. Bugün kutlayacağımız Kadir Gecenizi ve önümüzdeki hafta içerisinde kutlayacağımız Ramazan Bayramınızı kutlarım. Seneye görüşmek üzere.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here