Ergun Selçuk 2. kez Denetleme Kurulu Başkanı oldu

16
* Kırklareli İnşaat Sanatkârları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ergun Selçuk, Türkiye Elektrikçiler ve Elektronikçiler Federasyonu Denetim Kurulu Başkanlığı’na 2. defa seçildi.


HABER MERKEZİ
Kırklareli İnşaat Sanatkârları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ergun Selçuk, Türkiye Elektrikçiler ve Elektronikçiler Federasyonu’nun 20 Haziran 2010 Pazar günü Ankara Büyük Anadolu Hoteli Toplantı Salonu’nda yapılan 8. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.
Mevcut Başkan Abdullah Kaya ile Ankara Elektrikçiler Odası Başkanı Yusuf Aslantürk’ün listelerinin yarıştığı Olağan Genel Kurul’da Kırklareli İnşaat Sanatkârları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ergun Selçuk Abdullah Kaya’nın listesinde yer aldı.
Olağan Genel Kurula katılan delegeler tarafından oyların kullanılmasının ardından yapılan sayımlarda Abdullah Kaya 330 oy alarak tekrardan Türkiye Elektrikçiler ve Elektronikçiler Federasyonu Başkanlığı’na seçildi. Diğer aday Yusuf Aslantürk ise 262 oy aldı
Abdullah Kaya’nın Denetim Kurulu Listesi’nde yer alan Kırklareli İnşaat Sanatkârları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ergun Selçuk, 29 Haziran 2010 Salı günü Ankara’daki Federasyon Genel Merkezi’nde yapılan görev dağılımında 2. kez Denetleme Kurulu Başkanlığı’na getirildi.
Ergun Selçuk’un 2. kez Denetleme Kurulu Başkanlığı görevine getirilmesi başta Oda üyeleri olmak üzere Kırklareli halkı tarafından takdir ile karşılandı. Vatandaşlar, bir Oda Başkanı’nın Ankara’da ilimizi temsil etmesinin memnuniyet verici olduğunu belirterek, bunun diğerlerine de örnek teşkil etmesi gerektiğini ifade ediyorlar. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here