Erginspor’dan Dünya Şampiyonu Taşbakan’a plaket

15
Dünya ve Avrupa Tekvando şampiyonu, Ankara Büyükşehir Tekvando takımının antrenörü Ayşenur Taşbakan Erginspor’un başarılı tekvandocularının antrenmanına katıldı.
HABER MERKEZİ
Antrenmanda teknik ve taktik ağırlıklı çalışmalar yaptıran Taşbakan altı ay önce kurulan Erginspor kulübünün bir Uluslar arası turnuvada takım halinde üçüncü olması, ardından katıldıkları Türkiye şampiyonasında da bir Türkiye birinciliği, bir ikincilik ve birde üçüncülük kazanmalarının önemli bir başarı olduğunu söyleyerek, Erginspor kulübü sporcularının  daha büyük başarılara ulaşmaları için Ankara’dan her türlü desteği vereceğini söyledi. Ankara’da spor camiası içinde geniş imkanlara sahip Ayşenur’un Erginspor’a verdiği bu destek kulüp yöneticileri ve sporcular tarafından sevinçle karşılandı. 
Dostluk Evi’nde toplanan Erginspor Kulüp Yöneticileri, sporcular ve sporcu velileri Başkan Murat Acar’ın ikram ettiği tatlıyı yiyerek Ayşenur ve annesi Hayri’ye hanımla bol bol sohbet ettiler. Çok sıcak ve samimi bir ortamda geçen toplantıda Kulüp Başkanı Murat Acar üzerinde Dünya şampiyonu Ayşenur Taşbakan’ın resmi bulunan bir plaketi kendisine takdim etti. Kulüp Antrenörü Savaş Ergin’de Taşbakan’a bir kitap hediye etti. Kulüp yönetiminin sürpriz jesti sırasında duygusal anlar yaşandı. 
Ayşenur bir spor kuruluşu tarafından ilk defa bu kadar sıcak ve samimi bir şekilde karşılandığını, aile ortamında ki bu karşılanmanın kendisini çok memnun ettiğini ve duygulandırdığını söyledi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here