Erginspor “İlk Kemer Sınavı”nı yaptı

38
2015 Yılı Faaliyet Programı’nda yer alan Gıp-Kuşak Terfi Sınavı 31 Ocak 2015 Cumartesi günü Pınarhisar Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.
HABER MERKEZİ
2015 Yılı Faaliyet Programı’nda yer alan Gıp-Kuşak Terfi Sınavı 31 Ocak 2015 Cumartesi günü Pınarhisar Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.
75 sporcunun katıldığı Gıp-Kuşak Terfi Sınavı’nda başarılı olan sporcularımız yeni kuşakları ve başarı belgelerini almaya hak kazandı.
Sınav Komisyon Başkanlığını Milli Antrenör Metin Eşme’nin yaptığı Sınav Komisyon Üyeleri Abdurrahim Ergin ve Reyhan Ergin’in hazır bulunduğu Kuşak Sınavı’nda çocuklarımızın heyecanı ve anne-babaların ilgisi ile unutulmaz bir gün yaşandı.
Erginspor Kulübü Antrenörleri ile 4 aylık eğitimlerini başarıyla tamamlayan sporcular bir üst kuşağa geçebilmek için mücadele ettiler.
Sınav Komisyon Başkanı Metin Eşme Kuşak Töreni’nde yaptığı konuşmada; “Azimli ve kararlı çalışmaları sonucu katıldıkları Gıp-Kuşak Terfi Sınavı’nda başarılı olan ve bir üst kuşağa geçen sporcuları kutluyorum. Ancak; Bugün burada kazanan sporcular dört ay sonra yapılacak kuşak imtihanında yine burada bizlerle kalacak olanlardır.  Anne ve Babalara da çocuklarına sahip çıkmalarını ve her zaman destek olmalarını isteyen Milli Antrenör Metin Eşme çocuklarımızı yaşamları boyunca sporun içinde olmalarını sağlarsak onların kötü alışkanlıklarına yönelmelerini de önlemiş oluruz. Taekwondo güzel ahlak ve disiplini esas alan ruh ve beden eğitimidir. Bizler, Taekwondo’yu sevdirmek sporu bir yaşam tarzı olarak teşvik etmek, milli sporcular yetiştirmek İlini, ülkesini en iyi şekilde temsil edecek taekwondocular yetiştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz diyerek, Ergin Spor Kulübü Gıp-Kuşak Terfi Sınavı’na katılan tüm sporcularımızın yeni kuşaklarının hayırlı olmasını, diler, başarılarının tüm spor ve sosyal hayatlarında artarak devam etmesini dileriz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here