Ergin Spor Şampiyonluklarına Pınarhisar’ı da eklemek istiyor

47
Uzun bir süre boyunca Taekwondo sporunun içerisinde bulunan ve elde ettiği Türkiye Şampiyonluğu,…
Uzun bir süre boyunca Taekwondo sporunun içerisinde bulunan ve elde ettiği Türkiye Şampiyonluğu, Türkiye ikinciliği ve üçüncülüğü ile dikkatleri üzerine çeken Ergin Spor Kulübü, Kırklareli’nde ki başarılarının ardından Kırklareli’nin İlçeleri arasında olan Pınarhisar’dan da şampiyonlar çıkarmak istiyor.
Kırklareli’nde faaliyet gösteren Ergin Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Yeşil, Pınarhisar Kapalı Spor Salonunda Pınarhisar Halk Eğitim Kursları kapsamında öğrencilere eğitim veriyor.
Gökhan Yeşil gazetemize yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Pınarhisar’da da Taekwondo sporunun çocuklarımıza ve gençlerimize yararlı olacağı düşüncesi ile başlattığım Taekwondo kursuna ilginin yoğun olması nedeni ile çok mutluyum. Sporun asıl amacının çocuklarımızı ve gençlerimizi kötü ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak, onları sağlıklı birer birey olarak yetiştirmek ve spor yapmalarını sağlamak olduğunu söyleyerek; tabi ki başarılı olduklarını görmekte bizleri ayrıca memnun ediyor. Başarılı sporcuların Pınarhisar’dan da kısa zamanda yetişeceğine eminim, yeni bir oluşum yeni sporcular ve onların heyecanına, inanıyorum ki başlattığımız bu birliktelik bizleri daha yukarılara taşıyacak, çocuklarımıza ve gençlerimize hizmet etmeye onları Taekwondo ile tanıştırmaya devam edeceğiz. Pınarhisar’ı Taekwondo ile tanıştırmamız da bizlere katkısı ve emeği olan herkese teşekkür ederim. Sporu Taekwondo ile sevdirmeye devam edeceğiz, çocuklarımızı ve gençlerimizi aramıza katılmaya Taekwondo’yu Pınarhisar da  geliştirmeye sonuna kadar varım.”dedi. (Berkay Çamlı)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here