Ergene ve Istrancalardaki tahribat kamuoyuna gösterilecek

9
Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Kırklareli İl Temsilciliği ve Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (DAYKO) tarafından organize edilen basın açıklamasında Tekirdağ Doğa Sporları ve Havacılık Kulübü tarafından Istrancalar ve Ergene Nehri üzerinde havadan yapılan çekimler kamuoyu ile paylaşılacak.
HABER MERKEZİ
Yapılacak olan etkinlikle ilgili olarak gazetemizi ziyaret eden Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Kırklareli İl Temsilcisi Dr. Erol Özkan ile Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (DAYKO) Kırklareli İl Temsilcisi Göksal Çidem, gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici’ye konuyla ilgili şu bilgileri verdiler:
“ Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Kırklareli İl Temsilciliği ve Doğal Yaşamı Koruma Vakfı’nın (DAYKO) organizasyonu ile Tekirdağ Doğa Sporları ve Havacılık Kulübü Başkan Yardımcısı Arslan Hamza Algül tarafından Paramotor ile çekilen Hava Görüntüleri’nin yer aldığı sunum 16 Mayıs 2013 Perşembe günü (bugün) saat 20.00’de TMMOB Lokali’nde düzenlenecek. Sunumda Ergene Nehri Kirliliği ve Istrancalardaki Taş Ocakları’nın yaptığı tahribatların görüntüleri kamuoyu ile paylaşılacak.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here