Erdoğan, “Söz değil oylarınızı verin ki, bizlerde sözlerimizi yerine getirmeye başlayalım”

66
Kırklareli Üniversitesi Konsey seçimleri 01 Kasım 2014 Cumartesi günü yapılacağını söyleyen Erdoğan, “Tek dileğimiz eğer gördükleri bu ekip bizim ekibimiz ise söz değil oylarını versinler ki bizlerde sözlerimizi yerine getirmeye bir an önce başlayalım” dedi. 
Her iki yılda bir yapılan Üniversite Konsey Seçimleri bu yıl birçok üniversitede gerçekleşmiş ve Kırklareli üniversitesinde 01 Kasım 2014 Cumartesi günü yapılacak. Yenilikçi Gençlik Oluşumunun 2010’dan beri liderliğini yapan Mustafa Erdoğan ve ekibi gazetemizi ziyaret ederek,  girecekleri konsey seçimlerle ilgili içinde bulundukları çalışmalardan bahsetti. Konsey seçimlerinde aday olan Mustafa Erdoğan, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Bir ülkeyi şehirler temsil eder bu şehirlerde devletin üst makam mercileri temsil eder. Bu temsiliyetin içinde büyük bir paya sahip olanlardan biride üniversite ve üniversitenin öğrencileridir. 
Buna karşılık üniversite konsey seçimlerinde başarımızı elde ederek üniversitemizi temsil etmenin yanı sıra şehrimize ve ülkemize ve çalışmalarımla, program ve projelerimizle katkıda bulunmaya çalışmaktır. Bu çalışmalarımızdan kısaca bahsedeceğim en önemli konulardan biri eğitim, kişisel gelişim ve kalitemizi artırmaktan gelir. bu şekilde ilk olarak her bolüm, fakülte veya yüksek okullarla göre çalışmalarda bulunmak sağlık yüksek okulu için halk sağlığı ve il sağlığı müdürlüklerimizle görüşerek, planlı faaliyetlerde bulunmak, yeni acılan mimarlık bölümlerimiz üzerine şehrin planlaması gündemiyle değerlendirmek, mühendislik okuyan arkadaşlarımızı elektrik veya makine üzerine uygulamalı ve görsel kurslar sunmak, buna benzer birçok diğer bölümler üzerine, konferanslar, seminerler, paneller ve projelerle kişisel gelişim ve kariyer planlamalarına öncülük etmek. Ayrıca üniversitemiz kazandırmaya yönelik radyomuzu kurmak üniversitemizi yurt içinde ve dışında temsil etmek üzere siyasi ekonomik sosyal ve sanatsal alanlarda özel gruplar çıkartarak hem öğrencilere imkan sunmak hem de üniversitemizi dünya statüsünde daha üst mevkilere taşımak olacaktır. Ayrıca konsey başkanlığını kazandığımızdan itibaren üniversitemizdeki tüm öğrenci arkadaşların isteklerine karşılık her telden ve her türden kurs çalışmaları üzerine girişimlerde bulunmaya çalışacağız. Kimseden oy için söz istemiyoruz. Her öğrenci arkadaşımız kendisi için kimlerin daha iyi temsilcilik yapabileceğini görebiliyordur. Tek dileğimiz eğer gördükleri bu ekip bizim ekibimiz ise söz değil oylarını versinler ki bizlerde sözlerimizi yerine getirmeye bir an önce başlayalım. Yapılacak olan bu seçimde tüm adaylara da başarılar dileriz. Mustafa Erdoğan olarak işletme bölümünden aday olarak fakülte ve konsey başkanlığına kadar bu seçimlerde yer almaya çalışacağım. Ekibimden ise; İbrahim GEREKLİ – İktisat, Şeyma KARAKAŞ – Kamu Yönetimi, Reyhan HAMDİ – Çalışma Ekonomisi, Emre Sefa YAZKAN – Uluslararası İlişkiler, Ömer CEBİR – Edebiyat, Mukaddes KARA – Tarih, Döndü AYDOĞDU – Felsefe, Selahattin KASIM – Sosyoloji, Mustafa TEK – Yaşlı Bakım,  Elif Nur DİNÇER – Şehir Planlama, Soner İRDEM – Çocuk Gelişim.” (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here