Erdem; “Yolumuz ve hedefimiz belli”

6
Kırklareli Üniversitesi’nin verdiği iftar yemeğinde Kırklarelispor takımı Teknik heyet ve tüm yönetim kurulu üyeleri tam kadro hazır bulundu.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Üniversitesi’nin verdiği iftar yemeğinde Kırklarelispor takımı Teknik heyet ve tüm yönetim kurulu üyeleri tam kadro hazır bulundu.
İftar sonrasında Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem gazetemize özel olarak yaptığı açıklamalarında şunları kaydetti:
“Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sezon öncesi ilk etap çalışmaları futbolcular ve tüm sporcular için çok önemli. Burada yapılan antrenmanlar tüm futbolcuları sezon içerisinde taşıyor. İyi Antrenman yapan bunun karşılığını alıyor ve alacak. Hazır olanlar tüm sezona bu antrenmanlarda depoladıkları gücü yayabiliyorlar ve ayakta kalmayı beceriyorlar. Ancak kaytarmış olanlar sadece kendisini kandırır ilk haftalarda belki idare edebilir ama haftalar ilerledikçe kimin çalışıp çalışmadığı belli olur. Bu sezon zorlu bir sezon ilk iki sezonu iyi bir şekilde noktalamayı başardık. Bu sezon zorlu rakiplerimiz var. Çoğu maddi olanakları bizlerden iyi olan takımlar. Bizler bu açığı çok çalışarak kapatabiliriz. Belirli bir hedef koymuyoruz aslında ancak hiçbir takım küme düşmek için yola çıkmaz. Bizimde amacımız üst sıralarda yer almak. Şuan elimizde çok futbolcu var. Ancak sezon başlarken bu 24-25 civarında olacak. Bu akşam burada rektörümüz iftar yemeğine bizleri de davet etti. Bizlerde Kırklarelispor olarak buraya katılmaktan onur duyduk. Çünkü Kırklareli’nin yükselen iki değeri Kırklarelispor ve Kırklareli Üniversitesi bir arada bu bizi ayrıca mutlu ediyor. Maneviyatı üst düzeyde olan herkes eninde sonunda kazanır. Bizlerde sporcularımıza bunları aşılamaya çalışıyoruz.” (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.