Ensar’dan “Biyografi Konuşması”

60
Ensar Vakfı Kırklareli Şubesi, “Bir Çığır Öyküsüdür Şule Yüksel Senler” konulu Biyografi Konuşması programı düzenledi. 
HABER MERKEZİ
Ensar Vakfı Kırklareli Şubesi, “Bir Çığır Öyküsüdür Şule Yüksel Senler” konulu Biyografi Konuşması programı düzenledi. Program 2 Mart 2015 Pazartesi günü saat 19.00’da Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda gerçekleşecek. Programa Gazeteci Yazar Demet Tezcan konuşmacı olarak katılacak.
Ensar Vakfı Türkiye ve Dünya genelinde Eğitim üzerine kurulmuş bir vakıf olmakla birlikte Birçok yerde Öğrenci Yurtları gibi hizmetlerle öne çıkıyor. Kırklareli’de de yakın bir zaman önce kurulan Ensar Vakfı Kırklareli Şubesi Eğitim Hizmetlerinde ciddi adımlar atmaya başladı. Çeşitli seminerler ile hizmete giren, Ensar Vakfı Kırklareli Şubesi Üniversite Öğrencilerinin konaklama sorunun çözmeyi hedefledi. Bu kapsamda ciddi çalışmalar ile Önümüzdeki yıl Bir öğrenci yurdu hizmete girmesi ön planda tutuluyor. 
Ensar Vakfı Kırklareli Şube Başkanı Mustafa Keskin, çalışmaların hızla devam ettiğini dile getirdi. Başkan Keskin; “Ensar Vakfı Eğitim-Öğretin odaklı bir vakıftır ama eğitim ile birlikte diğer her türlü faaliyetlerde bulunuyoruz. Bu kapsamda Kırklareli için faydalı bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. 2 Mart 2015 Pazartesi günü düzenleyeceğimiz “Bir Çığır Öyküsüdür Şule Yüksel Senler” konulu Biyografi Konuşması’nın da Kırklareli için faydalı olacağını düşünüyorum. Bu amaçla bu şekildeki programlarımız bundan sonra daha da sık olacak. Düzenlediğimiz Programa Gazeteci Yazar Demet Tezcan konuşmacı olarak katılacak ve güzel şeyler anlatacak. Programımız, 2 Mart Pazartesi Günü Saat 19.00’da Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda yapılacak. Tüm Kırklareli Halkını Bu etkinliğe bekliyorum” dedi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here