“Engelli Birey ile Yaşamak” Paneli yapılacak

13
Kırklareli Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından “Engelli Birey ile Yaşamak” konulu Panel düzenlenecek.
HABER MERKEZİ
21 Nisan 2012 Cumartesi günü düzenlenecek olan panelle ilgili olarak açıklamada bulunan Kırklareli Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Müdürü İlyas Yalçın şunları kaydetti:
“Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü ve Trakya Üniversitesi Rektörlüğü ile ortaklaşa olarak “Engelli Birey ile Yaşamak” konulu bir panel düzenleyeceğiz. 21 Nisan 2012 Cumartesi günü saat 10.00’da Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda düzenlenen panele Kırklareli Üniversitesi ve Trakya Üniversitesi’nden akademisyenler katılacak.
Panelde; Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi Uzman Psikiyatrist Prof. Dr. Sefa Saygılı, Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi KBB Uzmanı Prof. Dr. Orhan Gedikli, Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Ali Akben, Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi  Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Ana Çocuk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr.
Yeşim Fazlıoğlu, Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Zihin Engelliler Eğitimi ve Erken Çocukluk Uzmanı bilgiler verecek.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here