Emniyet Müdürü Atılgan’dan Başkan Topal’a iade-i ziyaret

16
Babaeski İlçe Emniyet Müdürü olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Özcan Atılgan ve beraberindeki 4. Sınıf Emniyet Müdürü Yakup Akı ile birlikte Babaeski Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Türkay Topal’ı makamında ziyaret etti. 
HABER MERKEZİ
Babaeski Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Türkay Topal, Babaeski İlçe Emniyet Müdürü olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Özcan Atılgan ve 4. Sınıf Emniyet Müdürü Yakup Akı’yı kapıda karşıladı.
Başkan Topal konukları olan Emniyet Müdürlerini makam odasında Babaeski Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Metin Çalışkan, Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Akdeniz ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ekici ile birlikte ağırladı.
Başkan Topal konuklarına bu güzel nazik ziyaretin sohbetine Türk Kahvesi yakışır diyerek konuklarına Türk Kahvesi ikram etti.
Babaeski İlçe Emniyet Müdürü Özcan Atılgan, Babaeski Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Türkay Topal’a görevlerinde başarılar diledi.
Ziyaretin sonunda Babaeski Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Türkay Topal, Babaeski İlçe Emniyet Müdürü Özcan Atılgan ve 4. Sınıf Emniyet Müdürü Yakup Akı’ya birer Atatürk Portresi hediye etti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here