Emniyet Müdürlüğü’nün başarılı personeli Takdirname ile ödüllendirildi

23
* Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü görevinde başarılı personeline başarı belgesi verdi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü 5-10 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan 165. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle yapılacak kutlamalar sırasında bu yıl yapılacak etkinliklerin görüşülüp değerlendirilmesi amacıyla dün saat 14.00’da Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Brifing Salonu’nda yapılan toplantı öncesi başarılı personel takdirname ile ödüllendirildi.
Toplantı öncesinde yapılan ödül töreninde  Edirne merkezinde gösteri yapmak isteyen 150 kişilik grubu Babaeski ilçesine 10 kilometre mesafede bekleyen grubun il merkezi ve diğer ilçelerde eylem yapmak isteyen gruplar ile temas kurarak çatışma ortamını engelleyen; 2. Sınıf Emniyet Müdürü Akın Bıyıklı, 2. Sınıf Emniyet Müdürü Abdurrahman Tosun, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Tuncay Sancak, Emniyet Amirleri Ali Koca ve Mevlüt Çetin ile Polis Memurları Kemal Yılmaz, Yücel Temel, Taner Elyıldırım Takdirname ile ödüllendirildi. Başarını Emniyet Mensuplarının ödüllerini veren İl Emniyet Müdürü M. Behzat Canbazoğlu; “Arkadaşlarımızı görevlerinde göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Başarılı personelin ödüllendirilmesinden yana olduğum gibi, başarısız personelin de cezalandırılmasından yanayım. Ben başarılı olan personelimizin başarılarının devamını diliyorum” dedi. Emniyet Müdürü Canbazoğlu konuşmasının ardından personelin ödüllerini verdi.
Törenin devamında 2002 yılında Lüleburgaz ilçesinde bir vatandaşı öldürerek kayıplara karışan İ.B. isimli şahısın 7 yıl sonra İstanbul’da olayda kullandığı tabancayla birlikte yakalanmasında gösterdiği gayret ve başarıdan dolayı 3. Sınıf Emniyet Müdürü Emir Bilget,
İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında yapmış olduğu iyileştirme çalışması nedeniyle 4. Sınıf Emniyet Müdürü Kamil Üner, özverili çalışmasından dolayı 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ali Aydınlı, Kırklareli merkez ilçede iki marketten yapılan hırsızlık olayı faallerinin çaldıkları mallarla birlikte ele geçirilmesinde gösterdikleri gayret ve çalışmalardan dolayı polis memurları; Kemal Cebeci, Murat  Aksoy, Ömer Nebi Erbil, Harun Kök, Hüseyin Salim Sancak, Yusuf Samet Kaya, Esat Çelik ve Özkan Çaparoğlu takdir belgesiyle ödüllendirildi.
Ödül töreninin ardından 165. Kuruluş Yıldönümü’nde yapılacak kutlamalarla ilgi toplantı basına kapalı olarak yapıldı. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here