Eller öpüldü, çikolata ikram edildi

10
Kırklareli Üniversitesi Yenilikçi Gençlik Kulübü üyeleri 23 Aralık 2011 Cuma günü saat 17.00’de Kırklareli Huzurevi’ni ziyaret etti.
 
HABER MERKEZİ
Kulüp Başkanı Bayram Kayantaş, Yönetim kurulu Üyeleri; Oğuz Tatar, Enes Göçer, Ömer Faruk Peşkir, Ömer Ramazan ve Yıldırım Tuğrul Güçlü tarafından gerçekleştirilen ziyarette, gençler yaşlıların ellerini öperek onlara çikolata ikram ettiler.
Daha sonra hep birlikte akşam yemeği yien gençler oturdukları masalardaki yaşlılarla derin sohbetlere daldılar. Onların geçmişteki anılarını dinleyerek tecrübelerini paylaştılar.
Bundan sonrada onları sık sık ziyaret edeceklerini ifade eden Kulüp Başkanı Bayram Kayantaş yapılan etkinlikle ilgili olarak şunları kaydetti:
“Biz Kırklareli Üniversitesi’nde yeni kurulan bir kulübüz. 24 Kasım’da Prof. Dr. Mümtazer Türköne’yi konferans vermek üzere Kırklareli’ne getirdik. Bu etkinliğimizden sonra ziyaretlerimize Huzurevi’ni ziyaret ederek başlamak istedik.
Ziyaretimizdeki amaç Kırklarelie Üniversitesi’ndeki gençlerle, Huzurevi’nde kalmakta olan yaşlılarımız arasında bir bağ oluşturmaktır. Bizlerde yaşlanınca buralara gelebiliriz. Biz yaşlılarımıza sahip çıkalım ki, bizlere de sahip çıkan bir nesil osun. Aynı zamanda üniversitedeki gençlerin farklı ortamlar görmesi, yaşlılarımızla daha iyi bir iletişim kurması amacıylma bu ziyaretimizi gerçekleştirdik. Bundan sonrada ziyaretlerimiz devam edecek. Kırklareli’deki sosyal aktivitelere elimizden geldiğince katkıda bulunmaya çalışacağız.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here