Elçi; “İş’te Önlem, Hayat’a Önem”

17
Elçi Mühendislik İş Güvenliği Uzmanlığı Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ofisi Karacaibrahim Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:7, Kat 2’de Kırklarelililerin hizmetine girdi.
HABER MERKEZİ
Elçi Mühendislik İş Güvenliği Uzmanlığı Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ofisi Karacaibrahim Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:7, Kat 2’de Kırklarelililerin hizmetine girdi. Elçi Mühendislik İş Güvenliği Uzmanlığı Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Sahibi Nilgün Elçi, 5 Şubat 2015 Perşembe günü açılış programı düzenleyerek dostları ve basın mensuplarına ikramlarda bulundu. 
Devlet son zamanlarda İş Kazalarını ve can kaybını önlemek amaçlı İş Güvenliği Uzmanlığı adında, işçinin canını güvence altına alan önemli bir adım attı. İşçinin Can güvenliğini sağlamak için İşçi çalıştıran kurumlar, firmalar iş Güvenliği uzmanı bulundurmak zorunda. Bu kapsamda Elçi Mühendislik İş Güvenliği Uzmanlığı Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ofisi ile Kırklareli’de hizmet vermeye başladı. 
Elçi Mühendislik İş Güvenliği Uzmanlığı Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Sahibi Nilgün Elçi, açılışta açıklamalarda bulunarak şunları kaydetti; “İşçilerin can güvenliğine önem veriyoruz. Ofisimizde, İş Güvenliği Eğitimleri, İşyeri Risk Değerlendirmesi, İşyeri Acil Eylem Planı, Periyodik Kontroller, İşe Giriş Muayeneleri, Bilirkişi Raporları, Patlayıcı Ortam Sınıflandırması, İşyeri Ruhsatlandırması Alanları’nda hizmet vereceğiz. “İşte Önlem, Hayata Önem” sloganı ile yola çıktık.” (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here