Ekol, şimdi de Trakya’ya özel çözümler sunuyor

8
Geliştirdiği çözümler, verdiği hizmetlerle tüm Türkiye’de adından sıkça söz ettiren Ekol Lojistik, şimdi de Trakya Bölgesi’ndeki firmalara özel çözümler sunuyor.
HABER MERKEZİ
20 Temmuz 2011, İstanbul;  Ekol; yüksek standartlarda hizmet sağlayan lojistik tesisi bulunmayan Trakya Bölgesi’nde, vereceği karayolu taşımasının kalitesini bütünleyecek standartlara sahip olan Antik Antrepo & Depo ile çözüm ortağı oldu. Gerçekleştirilen bu iş birliği ile yüklerin güvenli, temiz ve profesyonel bir tesiste depolanması, konsolide edilmesi sağlanacak.
Ekol’ün yeni hizmetiyle; Trakya’da faaliyet gösteren firmalar, minimumdan başlamak üzere tüm yüklerini İstanbul’daki depolara getirmek yerine Antik Tesisleri’ne bırakabilecekler. Böylece İstanbul’a yük bırakırken oluşan iç taşıma maliyetlerinden tasarruf sağlayarak; daha rekabetçi olabilecekler. 
Bu çözüm sayesinde müşterileriyle olan iş ortaklıklarını daha da verimli hale getireceklerini belirten Ekol Lojistik Genel Müdürü Umur Özkal;  “Ara nakliyede maliyet avantajı sağlarken; operasyonun da daha hızlı gerçekleşmesini sağlayacak olan bu iş birliği ile bölgedeki firmalara rekabet avantajı sağlamış olacağız.” dedi.
* Ekol Lojistik Hakkında: 
1990 yılında faaliyetlerine başlayan Ekol, daha ilk günden itibaren dünya çapında bir marka olmayı hedefleyerek yola koyulmuştur. Uluslararası taşımacılıkta yük organizasyonu ile başlanılan noktadan, üçüncü parti entegre lojistik hizmetleri sunan bütünleşik bir yapıya ulaşmıştır. Ekol bugün yarattığı know-how, kalifiye insan kaynakları ve ileri teknoloji uygulamalarıyla çok farklı sektörlerde bulunan yerli ve yabancı müşterilerine entegre lojistik hizmetleri ve tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve sunmaktadır.
Türkiye ve Avrupa’da en yeni teknoloji ile donatılmış dağıtım merkezleri, genç ve çevreci araç filosuyla, yeni ekonominin gereksinim duyduğu her türlü hizmeti bütünleşik bir şekilde, uluslararası arenada sunabilen Ekol; taşımacılık, depo yönetimi, dış ticaret ve tedarik zinciri yönetimi çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Ekol, 400.000 m2 kapalı alanı aşan dağıtım merkezleri; 1.400 araçlık filosu ve 2.800 çalışanıyla Türkiye’nin ve Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here