Eğitimlere Bayram arası verildi

8
“Poliste Stres Yönetimi, Öfke Kontrolü ve Zor İnsanlarla Başa Çıkabilme Eğitimi”nin ilçelerdeki bölümü tamamlandı.  Eğitimler bayramdan sonra da devam edecek.
      
      
  
HABER MERKEZİ
Trakya Kalkınma Ajansı 2013 Yılı Temmuz-Ağustos dönemi Teknik Destek Programı kapsamında destek alarak Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Poliste Stres Yönetimi, Öfke Kontrolü ve Zor İnsanlarla Başa çıkabilme Eğitimi” Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin katılımıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü Eğitim Salonu’nda 07 Ekim 2013 Pazartesi günü başladı. Trakya Kalkınma Ajansınca desteklenerek Data Plus Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. Tarafından eğitim hizmeti verilen çalışma kapsamında İletişim Uzmanı Cem Özüak ile birlikte personele konu ile ilgili teorik bilgilerin yanında pratik uygulamalar ile de zevkli ve etkili bir eğitime katıldılar. 
08 Ekim 2013 Salı günü Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde devam eden eğitim çalışması 09-10 Ekim 2013 tarihlerinde de Babaeski İlçe Emniyet Müdürlüğü Eğitim Salonu’nda devam etti. Buradaki eğitime Babaeski İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin yanında, Babaeski Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği, Pehlivanköy İlçe Emniyet Amirliği personeli de katılım sağladı. İlçelerimizde düzenlenen 4 seanslık eğitimlere toplam 141 personel katıldı. Kurban Bayramı süresince ara verilen program bayram sonrasında Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü merkez ana hizmet binası 3. katında bulunan Eğitim Salonu’nda devam edecek. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here