Eğitim-Sen Kırklareli Şubesi yeni yönetimini seçti

20
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Kırklareli Şubesi’nin 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı 01 Mart 2014 Cumartesi günü saat 11.00’de Kırklareli Öğretmenevi’nde yapıldı.

HABER MERKEZİ
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Kırklareli Şubesi’nin 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı 01 Mart 2014 Cumartesi günü saat 11.00’de Kırklareli Öğretmenevi’nde yapıldı.
Olağan genel kurul Toplantısı’na; CHP Kırklareli Milletvekili ve Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Esen Aslandoğan, Sivil toplum Kuruluşları’nın Başkan ve Temsilcileri ile Şube Üyeleri katıldı.
Aydın Karakoç, Okan Balcı ve Gamze Algül’den Divan Heyeti oluşturularak saygı duruşunda bulunuldu. Eğitim-Sen Kırklareli Şube Başkanı Seyfi Meriç’in açılış konuşmasını yapmasının ardından, Olağan Genel kurul’a misafir olarak katılanlar kısa konuşmalar yaparak ülke gündemini değerlendirdiler.
Yürütme ve Denetleme Kurulu Raporları okunarak ibra edildi. Ardından seçimlere geçildi. Yapılan seçimlere katılan Şube Üyeleri; Yürütme Kurulu, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu ve Üst Delegelelik için oy kullandılar.
Yapılan oylama sonucunda şu sonuçlar alındı:
* Yürütme Kurulu: Ramazan Özenç, İsmail Karakaya, Soner Şener, Kadir Uygun, Erol cırcır, N. Şafak Kapısız, Gülizar Çağlak.
* Denetleme Kurulu: Hasan Hüseyin Erdem, Muammer İşbilen, Muammer Dereli.
* Disiplin Kurulu: Cahit Aras, Seyfi Meriç, Suat Çetin.
* Genel Merkez Delege: Mehmet Sezgin, Seyfi Meriç, Mustafa Kemal Cesur.
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Kırklareli Şubesi’nin 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan seçim sonucunda yönetimlere seçilen isimler kendi aralarında yapacakları toplantıda görev dağılımını gerçekleştirecekler. (Savaş Eskici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here