Eğitim-Sen Kırklareli Şubesi üniversite çalışanlarının sorunlarına el attı

6
Eğitim-Sen Kırklareli Şubesi üniversite çalışanları ile ilgili panel düzenledi. Panelde üniversitede çalışan akademisyen ve idari işler personelinin çalışma hayatına ilişkin sorunları ve çözüm yolları tartışıldı…
HABER MERKEZİ
Eğitim-Sen Kırklareli Şubesi üniversite çalışanları ile ilgili panel düzenledi. Panelde üniversitede çalışan akademisyen ve idari işler personelinin çalışma hayatına ilişkin sorunları ve çözüm yolları tartışıldı.
Eğitim Sen Kırklareli Şube Başkanı Ramazan Özenç üniversite çalışanlarının keyfi yer değişiklikleri, mesai ücretleri, mahkeme kararlarının uygulanmaması v.b konuların Kırklareli Üniversitesi’nde özellikle Eğitim-Sen Üyeleri arasında sık yaşanan bir sorun olduğunu belirtti.
Panele katılan İstanbul 6 No.lu Eğitim-Sen Şube başkanı Yar. Doç. Mustafa Görkem Doğan üniversitelerde yaşanan akademik ve idari personelin genel sorunlarını katılımcılara aktararak, iş yeri meclislerinin düzenli çalışması ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı. Hukuk konuları hakkında sunumunu yapan İstanbul 6 No.lu Eğitim-Sen Şube Hukuk Sekreteri Dr. Barkın Asal üniversitelerde yaşanan sorunları n hukuksal çözümlerine ilişkin sunumunu yaptıktan sonra toplantı dinleyicilerin soru görüş ve önerileri ile son buldu. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here