Eğitim-Bir-Sen’in yeni Başkanı Bülent Kılıç

20
* Eski Başkan Ramazan Çetin ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin üstün gayretleri ile Kırklareli’de Şube haline gelen Eğitim-Bir-Sen’in Şube olarak 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Ramazan çetin’in aday olmadığı seçimler tek liste halinde yapıldı. Seçimlerin sonucunda Bülent Kılıç Eğitim-Bir-Sen Kırklareli Şubesi’nin yeni Başkanı oldu.
 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Eğitim-Bir-Sen’in Şube olarak 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı 30 Aralık 2012 Pazar günü 13.30-17.00 saatleri arasında Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü Konferans Salonu’nda yapıldı. 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na; Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Özer, Eğitim-Bir-Sen Edirne İl Başkanı Erdinç Dalgıç, Memur-Sen Kırklareli Şube Başkanı Selahattin Karanfiler, Eğitim-Bir-Sen Kırklareli Şube Başkanı Ramazan Çetin, sendika temsilcileri ile başkanları ve üyeler katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede ilk olarak Eğitim-Bir-Sen’in 20 yıllık tarihi geçmişi ve kurucusu Mehmet Akif İnan’ın sendikacılık ile ilgili düşünceleri slayt sunumu eşliğinde anlatıldı. Sunumun ardından; Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Özer, Erdinç Dalgıç, İbrahim Ergin ve Tahir Selçuk Ayçiçek’ten Divan Kurulu oluşturuldu.
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Özer, Eğitim-Bir-Sen Kırklareli Şube Başkanı Ramazan Çetin, Memur-Sen Kırklareli Şube Başkanı Selahattin Karanfiler ile AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan birer konuşma gerçekleştirdi.
Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi. 150 delegeden 71’in oy kullandığı seçimlerde 71 oyun tamamı alarak kazanan listede şu isimler yer aldı:
* Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Başkan Bülent Kılıç, Başkan Yardımcıları; Kerim Sanık, Nedime Koç, Hidayet As, Caner Yahya Boyer, Ertan Çetin, Ekrem Dilek.
* Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Mustafa Keskin, Edip İpek, Alper Eraslan, Ender Kanlıoğlu, İbrahim Şimşek, * Mehmet Nejat Ertuğrul, Tolga Şen.
Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Ramazan Çetin, Can Saraçoğlu, Emrullah Küçükyılmaz, Ahmet Sınmaz, Hacı Yakış.
* Denetleme Kurulu Yedek Üyeler: Ahmet Özel, Veysi Sevim, Ferit Çakmak, Şeref Özcan, Önder Kanlıoğlu.
* Disiplin Kurulu Asil Üyeler: Bekir Canan, Refik İpek, Necmi Şimşek, Tuncer Çil, Osman Cebe.
* Disiplin Kurulu Yedek Üyeler: Gönül Canan, Talat Şafak, Serhat Çolak, Oğuz Baysan, Bünyamin Çetin. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here