Eğitim-Bir-Sen’den bugün yapılacak olan mitinge tam destek

12
Kırklareli Sivil Toplum Örgütleri Platformu tarafından, Mısır ve Suriye’de yaşanan katliamlara tepki olarak bugün saat 17.30’da Dingiloğlu Parkı önünde düzenlenecek……..
HABER MERKEZİ
Kırklareli Sivil Toplum Örgütleri Platformu tarafından, Mısır ve Suriye’de yaşanan katliamlara tepki olarak bugün saat 17.30’da Dingiloğlu Parkı önünde düzenlenecek olan “Mısır ve Suriye’deki Katliama Lanet, Özgürlük ve Demokrasi Mücadelesi”ne Destek” Mitingi”ne Eğitim-Bir-Sen Kırklareli İl Başkanı Bülent Kılıç tam destek verdiklerini belirterek şunları kaydetti:
“24 Ağustos 2013 Cumartesi  günü Mısır’daki “KATLİAMA DUR” demek için saat 17.30’da tüm Kırklareli halkını Dingiloğlu Parkı’na bekliyoruz. sen yoksan bir kişi eksiğiz.
Mısır’da seçimle iş başına gelen hükümete destek veren sivil vatandaşların üzerine ateş açan darbecilerin insanlık dışı uygulamalarına, Suriye’de yaşanan kimyasal katliama “DUR” demek için Kırklareli Dingiloğlu Parkı’nda “Mısır ve Suriye’deki Katliama Lanet, Özgürlük ve Demokrasi Mücadelesi”ne Destek” Mitingi düzenliyoruz.
Memur-Sen, Eğitim-Bir-Sen, Sağlık-Sen, Büro-Memur-Sen, Diyanet-Sen, Toç-Bir-Sen, Bayındır-Sen, Bem-Bir-Sen, Hak-İş, İlim Yayma Cemiyeti, Kidyat, Kiad, Istıranca, Sevgi Dünyamız, Karakaş Bey, Sungurbey, Aşiyan, Anadolu Gençlik Derneği’nin birlikteliğindeki "Kırklareli Sivil Toplum Örgütleri Platformu” olarak, Mısır’da demokrasi isteyen mazlum halka kurşun sıkan zalim darbe yönetimini protesto etmek ve Suriye’de yaşanan kimyasal katliamlara "DUR" demek için buluşuyoruz.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here