EDP’nin yeni İl Başkanı Ertuğrul Öksüz oldu

30
Eşitlik ve Demokrasi Partisi (EDP) Kırklareli İl Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı. Seçimlere tek aday olarak giren Ertuğrul Öksüz EDP’nin yeni Kırklareli İl Başkanı oldu.
HABER MERKEZİ
Eşitlik ve Demokrasi Partisi (EDP) Kırklareli İl Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu 10 Aralık 2011 Cumartesi günü saat 13.00’te Parti Binası’nda yapıldı.
Genel Kurul’un açılış konuşmasını bir önceki İl Başkanı Hüseyin Kahraman yaptı. Kahraman konuşmasında Eşitlik ve Demokrasi Partisi’nin yeni yönetim ile birlikte il genelinde teşkilatlandırma çalışmalarına hız vereceğini ifade etti. 
Daha sonra Hüseyin Bağcı, Habil Topuz ve Necdet Oduncu’dan Divan Başkanlığı oluşturuldu. Saygı Duruşu’nda bulunulmasının ardından Çalışma ve Hesap Raporları Sayman Nebi Türkgeldi tarafından okundu. Okunan raporlar ve eski Yönetim Kurulu oybirliği ile aklandı. 
Dilek ve temennilerin iletilmesinin ardından seçimlere geçildi. Yapılan seçimlere tek aday olarak giren Ertuğrul Öksüz’ün listesi şu isimlerden oluştu:
* Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Feride Urdal, Hüseyin Kahraman, Nermin Türkgeldi, İsmail Kurtulan, Turgut Şen.
* Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Necdet Oduncu, Güray Çetin Çöl, Orhan Talay, Atilla Kuşbeyi.
* İl Disiplin Kurulu Asil Üyeler: Habil Topuz, Nermin Kahraman, İbrahim Tanman, Nuray Şen, Cevdet Uçar.
* İl Disiplin Kurulu Yedek Üyeler: Evren Kahraman, Enver Bölükbaşı, Nedim Topuz.
* Kurultay Delegeleri: Ertuğrul Öksüz, Hüseyin Kahraman, Nebi Türgeldi, Nevzat Dalgıç, İbrahim Koser, Necdet Oduncu. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here