Edirne halkından Gürkan’a tam destek

16
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, önceki gün sahaya inerek seçim gezilerine hız verdi.

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, önceki gün sahaya inerek seçim gezilerine hız verdi.
Esnaf ziyaretleri ve mahalle ziyaretleriyle başlayan Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, halktan aldığı destek ile seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Seçim çalışmaları kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarını da ziyaret eden CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlarla bir bir tokalaşarak çalışanların desteğini istedi.
Önceki gün mahalle ziyaretlerine hızlı başlayarak, 120 araçlık konvoy eşliğinde İstasyon Mahallesi’ne giden Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, buradaki vatandaşlar tarafından görkemli bir şekilde karşılandı. Çavuşbey ve Şükrüpaşa Mahalleleri’ni de ziyaret eden Recep Gürkan, burada da büyük bir ilgiyle karşılandı. Özellikle mahalle sakini kadınların büyük ilgi gösterdiği Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, mahallelilere seslenerek; “Edirne’de büyük bir değişim yaşanacak. 30 Marttan sonra hepinizin söz sahibi olacağı bir Edirne belediyesi olacak.  Cumhuriyetin savunucusu değerli Edirneliler, partimize ve bana destek vererek Edirne Belediyesi’ni tekrar CHP’li belediye haline getireceksiniz. Buna yürekten inanıyorum. Ülkemizin kurucu partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi’ne sahip çıkan, büyük bir coşku ile bizleri karşılayan ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan değerli hemşerilerim, hepinize teşekkür ederim. CHP varsa herkes için var dedi.
Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan konuşmasını şu sözlerle bitirdi; “Edirne’ye ben değil, biz anlayışını getirmek için geliyorum.  Daha güzel bir Edirne, daha zengin bir Edirne, daha mutlu Edirneliler için geliyorum. Varlık içinde, birlik içinde, özgür biçimde yaşamak için geliyorum.” (s.e.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here