Edirne Belediyesi kapılarını halka açtı

26
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan göreve başladığı haftanın ilk Perşembe gününde “Halk Günü”nü hayata geçirdi.
       
HABER MERKEZİ
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan göreve başladığı haftanın ilk Perşembe gününde “Halk Günü”nü hayata geçirdi.
Seçim sürecinde, projelerinin arasında her Perşembe günü saat 16:00’dan sonra tüm Edirnelilerin randevusuz olarak görüşeceğini belirten Belediye Başkanı Recep Gürkan, ilk Perşembe sözünü tutarak Edirne Belediyesi’nin kapılarını gerçek sahiplerine açtı.
İlk perşembeye Edirne halkının yoğun ilgisi dolayısıyla, gelen misafirlerle belediye meclis salonunda görüşen Belediye Başkanı Gürkan;
“Halk günlerimizde misafirlerim ile tek tek görüşmek istiyorum bunu sağlamak için de elimizden gelen bütün imkânları değerlendireceğim. Edirne Belediyesi’nin kapıları tüm Edirnelilere açık olacak. Hizmet böyle başlayacak. Edirne’de yaşayan herkes bilecek ki bu Belediye benim, kapıları bana açık, sorunlarımı, temennilerimi, tebriklerimi istediğim zaman ihtiyacım olduğu zaman anlatabilirim. İşte bu anlayış çerçevesinde herkes Edirne’yi sahiplenecek. Böylece, daha güzel, daha başarılı çalışmalar bu şehirde gerçekleşecektir. Bizim sevdamız Edirne sevdası, Edirnelilere hizmet sevdası. Bu samimiyet Edirne’yi geleceğe emin adımlarla taşıyacaktır. Edirne sadece bir kişinin yönetmemesi gerektiği kadar büyük ve zengin bir şehirdir. Bu yüzden Edirne’yi hep birlikte yöneteceğiz. Hep birlikte büyük başarılara imza atacağız. Bir yıl sonra tüm Türkiye Edirne’yi konuşuyor ve Edirne’de yaşayanlara imrenerek bakıyor olacak” dedi.
Belediye Başkanı Recep Gürkan, halk gününde gelen tüm vatandaşlara da tek tek söz vererek kendilerini dinledi. Belediye Başkan Yardımcıları ve daire müdürlerinin de katıldığı hazır bulunduğu halk gününün sonunda, Belediye Başkanı Gürkan; “Değerli hemşerilerine bizlere duydukları güvenle, verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi. (s.e.)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.