“Ecevit’in çizgisinden yolumuza devam ediyoruz”

12
* Demokratik Sol Parti (DSP) Kırklareli İl Başkanı partilerinin 24. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamasında, Bülent Ecevit’in çizgisi üzerinde yollarına devam ettiklerini belirtti.

HABER MERKEZİ
Demokratik Sol Parti (DSP) bugün kuruluşunun 24. yıldönümünü kutluyor. DSP Kırklareli İl Başkanlığı tarafından kutlamalar çerçevesinde bugün saat 13.00’te parti binası önünde toplanıp,  Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinden yürüyerek Vilayet Meydanı’na gelecekler. Burada düzenlenecek olan törende ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk konulacak, ardından saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşımız okunacak.
DSP Kırklareli İl Başkanı Yaşar Mert, partilerinin 24. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Bugün en mutlu günümüzü yaşıyoruz. Çünkü merhum Genel Başkanımız Bülent Ecevit’in kurmuş olduğu partimiz 24. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Günümüzde DSP’ye ihtiyacın ne kadar hissedildiği gün gibi aşikar bir şekilde ortadadır. DSP’siz parlamentonun ne şekilde işler yaptığı da görülmektedir. Partimizin kurucusu merhum Bülent Ecevit’in çizmiş olduğu politika üzerinde yolumuza devam ediyoruz.” (s.-u.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here