Duygu ve Halil Düzalan’ın nikâhını Başkan Hacı kıydı

44
Şentürk Ailesi’nin biricik kızları Fatma ile Düzalan Ailesi’nin yakışıklı oğulları “Aslan Otomotiv” İşletme Sahipleri’nden Halil Düzalan,..
HABER MERKEZİ
Şentürk Ailesi’nin biricik kızları Fatma ile Düzalan Ailesi’nin yakışıklı oğulları “Aslan Otomotiv” İşletme Sahipleri’nden Halil Düzalan, 27 Eylül 2014 Cumartesi günü akşamı Babaeski Tansa Kapalı Düğün Salonu’nda ömür boyu mutluluğa “Evet” dediler.
Fatma&Halil, Şentürk ve Düzalan Aileleri’nin yanı sıra yoğun katılım gerçekleştiren sevenlerinin alkışları eşliğinde salona girerek ilk danslarını yaptılar.
Genç çiftlerin düğün törenine; Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Babaeski Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Tübeler, Babaeski Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Eser Tübeler, Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Buyur, Babaeski Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Özel ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Fatma & Halil Düzalan’ın nikâh törenini Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı gerçekleştirdi. Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.
Fatma & Halil Düzalan düğün pastalarını keserek düğün merasimine katılan konuklarına ikram ettiler. Şentürk-Düzalan Aileleri ve sevenleri genç çifte hediyeleri sunmak üzere takı merasimi gerçekleştirildi. Takı merasiminin ardından dans ve yöresel oyun havaları eşliğinde düğün geç saatlere kadar eğlenceli bir şekilde devam etti.
Cankurt Medya Grup çalışanları olarak bizlerde genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz. (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.