Duyarlı öğrencilerden Sakatlar Derneği’ne ziyaret

12
* Kırklareli merkez ilçede eğitim ve öğretim vermekte olan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nun 6. sınıf öğrencileri Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi’ni ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçede eğitim ve öğretim vermekte olan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nun 6. sınıf öğrencileri; Betül Karabıyık, Efecan Becer, Ecem Sena Erbil, Beril Kılıç, Yağmur Kuşeri ve Beste Durmaz 15 Mart 2011 Salı günü saat 16.00’da Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi’ni ziyarette bulundular.
Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu, Şube Sekreteri Arif Uzunoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Eskici tarafından ağırlanan öğrencilere Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu ilk olarak derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Özeklioğlu öğrencilerin göstermiş oldukları bu duyarlı davranışlarından son derece memnun kaldığını ifade etti.
Efecan Becer tarafından kendisine bir demet çiçek verilen Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu, bu çiçeğin bugüne kadar almış oldukları en değerli hediye olduğunu belirterek, onların bu duyarlılığa sahip olmasında emekleri geçen ailelerine ve öğretmenlerine teşekkür etti.
Ziyareti gerçekleştiren öğrenciler Başkan Özeklioğlu’na çeşitli sorular sorarak bilgiler aldıktan sonra derneği sık sık ziyaret edeceklerini dile getirerek ayrıldılar. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here